نمایندگی یخچال هیمالیا مشهد

نمایندگی تعمیر یخچال فریزر هیمالیا درمشهد

اگر یخچال هیمالیا شما در مشهد نیاز به تعمیر دارد، بهترین گزینه این است که به نمایندگی یخچال هیمالیا مشهد مراجعه کنید. با تیم مجرب و متخصص ما، مشکلات یخچال شما به بهترین شکل ممکن برطرف خواهد شد.

نمایندگی تعمیر یخچال هیمالیا در مشهد با استفاده از قطعات اصلی و ابزارهای پیشرفته، به شما خدمات تعمیری با کیفیت و قابل اعتماد را ارائه می‌دهد. تیم ما با تجربه و تخصص بالا در زمینه تعمیر یخچال هیمالیا، مشکلات رایج این دستگاه را به سرعت تشخیص می‌دهد و با رویکرد حرفه‌ای به آن‌ها پاسخ می‌دهد.

نمایندگی تعمیر یخچال فریزر هیمالیا در مشهد با پشتیبانی سرویس کامل در اختیار شماست. تیم تعمیرکاران ما با تخصص و تجربه‌ی چندین ساله، خدمات نصب مجدد، سرویس، شارژ گاز و تعمیر یخچال فریزر هیمالیا را در محل به صورت حرفه‌ای و با استفاده از قطعات اصلی ارائه می‌دهند.

ما در مرکز تعمیرات پارس تکنیک، با برخورداری از تکنسین‌های آموزش‌دیده و تضمین کیفیت تعمیرات، اطمینان شما را برای تعمیر یخچال Himalia به ما می‌دهیم. ما با استفاده از قطعات اصلی، عیب یابی دقیق را انجام داده و مشکل یخچال شما را به صورت کامل و برای همیشه برطرف می‌کنیم.

اگر یخچال شما در هر نقطه‌ای از مشهد خراب شده است، با تماس به تعمیرگاه مجاز و رسمی یخچال فریزر هیمالیا پارس تکنیک، تعمیرکار ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن به محل شما اعزام خواهد شد. تعمیرات تخصصی یخچال هیمالیا در محل، بدون نیاز به حمل یخچال به تعمیرگاه مرکزی و با سرعت بالا انجام می‌شود.

ضمانت 3 الی 12 ماهه و خدمات پس از فروش تعمیرات، اعتماد شما را به ما تضمین می‌کند. در صورت بروز هرگونه مشکل در طی ضمانت، تعمیرات بدون دریافت هزینه انجام خواهند شد. حتی اگر کارت گارانتی معتبری ندارید، نگران نباشید.

نمایندگی مجاز تعمیر یخچال ، فریزر ، ساید بای ساید هیمالیا در مشهد ارائه ی خدمات خدمات نصب، سرویس و تعمیرات یخچال و ساید هیمالیا به صورت شبانه روزی در تمام روزهای هفته تعمیر توسط تعمیرکاران مجرب با کمترین هزینه و بهترین کیفیت خدمات

نمایندگی یخچال فریزر هیمالیا

نمایندگی تعمیرات یخچال هیمالیا در مشهد با استفاده از قطعات فابریک ، ضمانتنامه رسمی و تعمیرکار آموزش دیده به تعمیر یخچال فریزر هیمالیا در محل میپردازد.

مزایای استفاده از خدمات تعمیر یخچال هیمالیا در محل به شرح زیر میباشد :

 1. در هزینه های صرفه جویی مینمایید.
 2. خطر انتقال دستگاه به بیرون از منزل شما را تهدید نمیکند.
 3. از نزدیک شاهد تعمیر یخچال هیمالیا خود خواهید بود.

 تعمیرات یخچال هیمالیا در سطح شهر مشهد دارای شعب گوناگونی هست تا بتواند در سریعترین زمان ممکن خدمات نصب، سرویس، شارژ گاز و تعمیر یخچال فریزر هیمالیا را در محل یا منزل در سطح شهر مشهد انجام دهد.

تعمیرات یخچال هیمالیا در مشهد با داشتن متخصصین تعمیرات با امکانات و ابزارآلات مورد نیاز برای تعمیر به منزل شما در مشهد اعزام می‌شود تا با دانش به روز و تجربه خود در زمینه یخچال و ساید هیمالیا عیوب دستگاه شما را پیدا کرده و نسبت به تعمیر آن در کوتاه‌ترین زمان ممکن اقدام کنند.

نمایندگی هیمالیا

آیا نیاز به تعمیر یا خدمات پس از فروش برای محصولات هیمالیا دارید؟ نمایندگی هیمالیا با تیم مجرب و متخصصان خود آماده استقبال از شما و ارائه خدمات حرفه‌ای در زمینه تعمیر و پشتیبانی محصولات هیمالیا است.

با توجه به تجربه و تخصص تعمیرکاران ما، مشکلات و نقص‌های فنی محصولات هیمالیا را به دقت تشخیص می‌دهیم و با استفاده از قطعات اصلی و تجهیزات مدرن، تعمیرات لازم را انجام می‌دهیم. اعتماد شما به ما بسیار ارزشمند است و ما به کیفیت و عملکرد بهترین راه حل برای مشکلات محصولات هیمالیا تمرکز می‌کنیم.

نمایندگی هیمالیا تضمین می‌کند که با ارائه خدمات موثر و به موقع، مشتریان عزیز را از هرگونه نگرانی مرتبط با محصولات هیمالیا آزاد کند. با تیم مجرب و متعهد ما، شما می‌توانید به آسودگی و اطمینان به مصرف محصولات هیمالیا ادامه دهید.

در نمایندگی هیمالیا، ما به ارائه خدمات با کیفیت و قیمت مناسب به مشتریان اهمیت می‌دهیم. با تماس با نمایندگی هیمالیا، شما به راحتی می‌توانید از خدمات تعمیر و پشتیبانی ما استفاده کنید و از عملکرد بهینه محصولات هیمالیا خود لذت ببرید.

همچنین، نمایندگی هیمالیا در مواردی مانند گارانتی و قطعات یدکی نیز ارائه خدمات می‌دهد. به ما اعتماد کنید و مشکلات محصولات هیمالیا خود را به ما بسپارید

مشکلات متداول یخچال هیمالیا که نیاز به تعمیر دارند

 • یخچال صدای غیرطبیعی می دهد.
 • واشر درب یخچال پاره شده است.
 • یخساز یخچال به درستی کار نمی کند.
 • یخچال هیمالیا برق زیادی مصرف می کند.
 • کمپرسور یخچال کار نمی کند.
 • یخچال دچار یخ زدگی شده باشد.
 • آب در مخزن وجود ندارد.

البته دلایل دیگری هم وجود دارد که ممکن است باعث بوجود آمدن مشکلاتی برای یخچال فریزر و ساید بای ساید هیمالیا شود. اگر شما مشکلی دارید که در لیست بالا وجود ندارد و یا نمی دانید که به چه علت یخچال فریزر شما به درستی کار نمی کند می توانید با ما تماس بگیرید تا در اولین فرصت یک متخصص جهت عیب یابی و در صورت تمایل جهت تعمیر یخچال فریزر هیمالیا یا تعمیر ساید بای ساید هیمالیا برای شما اعزام شود.

نمایندگی یخچال هیمالیا مشهد

آیا یخچال هیمالیا شما نیازمند تعمیر و خدمات تخصصی است؟ در نمایندگی هیمالیا ما، بهترین خدمات تعمیر و نگهداری یخچال هیمالیا را با استفاده از تیم متخصص و مجرب فراهم می‌کنیم.

تیم ما از تعمیرکاران مجاز و با تجربه تشکیل شده است که با استفاده از دانش فنی عمیق و تجهیزات پیشرفته، مشکلات یخچال هیمالیا را با دقت تشخیص می‌دهند و تعمیر می‌کنند. با بهره‌گیری از قطعات اصلی و استفاده از روش‌های تعمیر مستدام، ما به شما ضمانت می‌دهیم که یخچال هیمالیا شما به بهترین حالت عمل خواهد کرد.

نمایندگی هیمالیا با ارائه خدمات حرفه‌ای و قابل اعتماد، رضایت شما را به عنوان مشتریان ارزشمند خود در اولویت قرار می‌دهد. ما به عنوان نمایندگی مجاز هیمالیا، با اعتماد شما در کیفیت خدماتمان به یخچال هیمالیا، بهترین تجربه را برای شما ایجاد می‌کنیم.

همچنین، تعمیرات انجام شده در نمایندگی هیمالیا توسط تکنسین‌های مجرب و با استفاده از قطعات اصلی، به دوام و عملکرد بهتر یخچال شما کمک می‌کند. شما می‌توانید به آسانی با تماس با نمایندگی هیمالیا و هماهنگی برای بازدید، به خدمات ما دسترسی پیدا کنید و مشکلات یخچال خود را به ما بسپارید.

اگر یخچال هیمالیا شما به تعمیر نیاز دارد، اعتماد خود را به نمایندگی هیمالیا بدهید و از خدمات حرفه‌ای و کیفیت بالا ما بهره‌مند شوید. بازدید از نمایندگی هیمالیا می‌تواند بهترین گزینه برای تعمیر و بهبود عملکرد یخچال شما باشد.

ارور های یخچال فریزر هیمالیا

 • یخچال فریزر هیمالیا – E1 کد خطا – ارور : اتصالات موتور یخچال فریزر بررسی شود.
 • یخچال فریزر هیمالیا – E2 کد خطا – ارور : موتور یخچال فریزر بررسی شود و عملکرد آن را بررسی و ایراد آن را رفع کنید.
 • یخچال فریزر هیمالیا – E3 کد خطا – ارور: سیستم تنظیم دمای یخچال فریزر دچار مشکل شده آن رابررسی کنید
 • یخچال فریزر هیمالیا – E6 کد خطا – ارور:   میزان آبگیری یخچال فریزر دچار مشکل شده بررسی شود
 • یخچال فریزر هیمالیا – F1 کد خطا – ارور:   تخلیه فاضلاب یخچال فریزر بررسی شود و امکان  وجود مشکل در سنسور داخل کابین فریزر
 • یخچال فریزر هیمالیا – F2 کد خطا – ارور:   سیستم گرمایش یخچال فریزر دچار مشکل شده و اتصال سنسور داخل کابین فریزر بررسی شود
 • یخچال فریزر هیمالیا – F3 کد خطا – ارور:  سیستم تنظیم دمای آب یخچال فریزر بررسی شود و ممکن است  اشکال در سنسور اواپریتور( تبخیر کننده) باشد.
 • یخچال فریزر هیمالیا – F4 کد خطا – ارور:  برد یخچال فریزر بررسی شود  . ممکن است اتصالی در اواپریتور ( تبخیر کننده نیز باشد)
 • یخچال فریزر هیمالیا – C1 کد خطا – ارور:   مکانیزم تنظیم سطح آب یخچال فریزر بررسی شود
 • یخچال فریزر هیمالیا – C2 کد خطا – ارور: تخلیه فاضلاب یخچال فریزر بررسی شود
 • یخچال فریزر هیمالیا – H1 کد خطا – ارور: ارتباط بین برد و نمایشگر یخچال فریزر بررسی شود
 • یخچال فریزر هیمالیا – H2 کد خطا – ارور:    سیستم خشکن و فن یخچال فریزر بررسی شود
 • یخچال فریزر هیمالیا – H3 کد خطا – ارور:   سیستم حرارتی خشکن یخچال فریزر بررسی شود
 • یخچال فریزر هیمالیا – H4 کد خطا – ارور: سیستم تنظیم دمای خشکن یخچال فریزر بررسی شود
 • یخچال فریزر هیمالیا – L2 کد خطا – ارور: مکانیزم درب یخچال فریزر ایراد پیدا کرده

کد خطا یا ارور یخچال فریزر هیمالیا مدل بتا

این خطا به سنسور اوپراتور فریزر مربوط است. خرابی و یا قطع بودن سنسور اوپراتور فریزر باید چک شود و همچنین مقدار مقاومت اهمی سنسور اواپراتور بررسی شود. ممکن است خرابی از مدار برد کنترلی دستگاه باشد. در صورتی که در انجام تعمیرات یخچال تجربه ندارید، دستگاه را از پریز برق جدا کرده و با تعمیرکار مجاز تماس بگیرید.

اشکال از سنسور کابین فریزر می باشد. مقدار مقاومت سنسور را بررسی کنید. در صورت لزوم و بنابر تشخیص تکنسین، سنسور را تعویض کنید. ممکن است مشکل بدلیل خرابی برد دستگاه باشد. در صورتی که در انجام تعمیرات یخچال سر رشته ندارید، بهتر است دستگاه را از پریز برق جدا کرده و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.

این ارور به سنسور اوپراتور یخچال مربوط است- مواردی که می بایست بررسی شوند، عبارتند از: خرابی سنسور اوپراتور، مقدار مقاومت سنسور، سیم های ارتباطی و خرابی مدار برد دستگاه.

این ارور به خطای سنسور کابین یخچال اشاره دارد. سنسور یخچال را بررسی نموده و مقاومت آن را اندازه گیری کنید. در صورت نیاز آن را تعویض نمایید. همچنین احتمال خرابی برد دستگاه نیز وجود دارد.

این ارور به معنای خطای فن فریزر است. فن فریزر را چک کنید و اگر تشخیص داده شد که معیوب است، فن را تعویض کنید. ممکن است خرابی از برد باشد.

فن یخچال دچار ایراد شده است. مقاومت فن یخچال را بررسی کنید. احتمال دارد فن یخچال سوخته باشد. ممکن است خرابی از مدار برد الکترونیک دستگاه باشد. بهتر است یخچال را از پریز بیرون کشیده و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.

این کد خطا به معنای اشکال در فن کندانسور می باشد. فن کندانسور رابررسی و در صورت نیاز تعیض کنید.

گرمای بیش از حد و یا مشکل گازی دلیل بروز خطا هستند. ممکن است دمپر کانال هوا یخ زده باشد. موارد نامبرده را بررسی کنید. توصیه می شود با تعمیرکار مجرب تماس بگیرید.

در صورت بروز خطای حاضر، هیتر اوپراتور فریزر دچار مشکل شده است. هیتر اواپراتور فریزر و مقاومت آن را بررسی نمایید. در صورت تشخیص تکنسین، هیتر را تعویض کنید. ممکن است خرابی از برد دستگاه باشد.

مشکل از هیتر سینی فریزر است. بهتر است هیتر را تعویض نمایید. خرابی برد دستگاه را نیز مدنظر داشته باشید. در این حالت بدلیل فنی بودن تعمیر یخچال، بهتر است با نمایندگی تعمیرات یخچال هیمالیا تماس بگیرید.

در صورت بروز این خطا، مشکل به هیتر اوپراتور یخچال مربوط می شود. مقاومت هیتر را چک کرده و در صورت نیاز تعویض کنید. برد دستگاه نیز ممکن است خراب باشد.

اشکال در هیتر سینی یخچال وجود دارد. تعویض هیتر را مدنظر داشته باشید. همچنین ممکن است خرابی از برد دستگاه باشد.

ارور c1 یخچال فریزر هیملیا به خرابی کمپرسور آن اشاره دارد. لذا سریعا دستگاه را از برق بکشید و سپس با تعمیرگاه تخصصی تعمیر یخچال هیمالیا تماس حاصل فرمایید.

دمای دستگاه مناسب نبوده و دلیل بروز خطاست.

سیستم روشنایی یخچال ایراد دارد.

کد خطا یا ارور یخچال فریزر هیمالیا مدل رویال 666

اشکال از سیستم یخ ساز یخچال است. سیم های ارتباطی را چک کنید. ممکن است خرابی از برد دستگاه باشد.

این خطا به سنسور اوپراتور مربوط می شود. مقاومت سنسور اوپراتور را اندازه بگیرید. خرابی سنسور اوپراتور، مدار برد الکترونیک، المنت و ترموفیوز می توانند دلایل احتمالی بروز ارور باشند.

این پیغام خطا به مشکل سنسور محیطی دلالت دارد. خرابی سنسور محیط می تواند دلیل احتمالی بروز خطا باشد. مقدار مقاومت آن را چک کنید. ممکن است به دلیل خرابی ترموفیوز یا مدار برد الکترونیک دستگاه نیز باشد.

این ارور به دلایلی چون ناهنجاری در سنسور یخ ساز، خرابی سنسور و یا اتصال کوتاه، ممکن است روی دهد. تعویض سنسور به احتمال قوی مشکل را برطرف خواهد نمود.

کد خطا یا ارور یخچال فریزر هیمالیا مدل آاگ

خطای سنسور دمای فریزر در داخل کابین کمپرسور است. در این حالت، کمپرسور به مدت 20 دقیقه روشن و سپس برای 20 دقیقه خاموش می شود. توصیه می شود دستگاه را از پریز برق جدا کرده و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.

سنسور اوپراتور فریزر در این حالت مشکل دارد. خرابی و یا قطعی سنسور اوپراتور فریزر ممکن است دلیل خطا باشند. سنسور اوپراتور را به دقت بررسی کنید. همچنین مدار برد کنترل دستگاه نیز به بررسی احتیاج دارد.

سنسور اوپراتور اشکال دارد. مقدار مقاومت سنسور اوپراتور چک شود. در صورت نیاز، تعویض سنسور اوپراتور و یا تعویض یا تعمیر مدار برد الکترونیک دستگاه را انجام دهید.

این ارور حاکی از ایراد سنسور اوپراتور یخچال است. خرابی سنسور اوپراتور یخچال، ایراد سیم های ارتباطی، خرابی مدار برد دستگاه و… می توانند عامل بروز این کد خطا باشند.

به کمبود سرما اشاره دارد.

کد خطا یا ارور یخچال فریزر هیمالیا مدل کمبی 530

خطای سنسور دمای فریزر. کمپرسور 20 دقیقه روشن و 20 دقیقه خاموش است.  مقاومت سنسور و دمای فریزر را چک کنید.

این خطا زمانی ظاهر می شود که سنسور اوپراتور فریزر دارای ایراد باشد. خرابی و یا قطعی سنسور اوپراتور فریزر و همچنین خرابی مدار برد کنترلی دستگاه می توانند دلیل بروز خطا باشند.

ارور به خطای سنسور دمای یخچال اشاره می کند. سنسور در این حالت، 20 دقیقه روشن و 20 دقیقه خاموش کار خواهد نمود. باید مقاومت سنسور را بررسی نمود و در صورت تشخیص تعویض کرد.

سنسور اوپراتور یخچال در این مواقع ایراد دارد. سنسور اوپراتور یخچال به کلی خراب شده و یا اشکال از سیم های ارتباطی است. ممکن است خرابی در مدار برد دستگاه باشد. دستگاه را از برق جدا کنید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.

به معنای کمبود سرمایش می باشد.

این ارور به قطع بودن کابل فن یخچال و یا نچرخیدن صحیح فن اشاره می کند.

نمایندگی یخچال هیمالیا در مشهد

آیا در مشهد به دنبال نمایندگی معتبری برای تعمیر و فروش یخچال هیمالیا هستید؟ نمایندگی یخچال هیمالیا در مشهد با ارائه خدمات حرفه‌ای و کیفیت برتر، بهترین گزینه برای تامین نیازهای شماست.

تیم ما از تعمیرکاران مجرب و متخصص تشکیل شده است که با استفاده از دانش فنی عمیق و تجهیزات پیشرفته، تمام تلاش خود را می‌کنند تا مشکلات یخچال هیمالیا شما را به صورت کامل تشخیص داده و بهبود بخشند. با استفاده از قطعات اصلی و با رعایت استانداردهای فنی، تعمیرات لازم را با دقت و دلخواه شما انجام می‌دهیم.

نمایندگی یخچال هیمالیا در مشهد به منظور رفع هرگونه نگرانی مشتریان، خدماتی سریع و قابل اعتماد ارائه می‌دهد. با تماس با ما، شما به طور مستقیم با تیم ما در ارتباط خواهید بود و می‌توانید نیازهای خود را مطرح کنید.

همچنین، نمایندگی یخچال هیمالیا در مشهد علاوه بر خدمات تعمیر، انواع مدل‌ها و اقسام قطعات یدکی مرتبط با یخچال هیمالیا را نیز در اختیار شما قرار می‌دهد. از طریق نمایندگی ما می‌توانید به راحتی قطعات لازم برای تعمیر یخچال خود را تهیه کنید.

بازدید از نمایندگی یخچال هیمالیا در مشهد، شما می‌توانید از خدمات حرفه‌ای و کارآمدی برخوردار شوید و از عملکرد بهینه یخچال هیمالیا خود لذت ببرید. به ما اعتماد کنید و مشکلات یخچال هیمالیا خود را به ما بسپارید.

برد الکترونیکی یخچال هیمالیا

همانطور که می دانید برد الکترونیکی در هر یخچالی حکم مغز را دارد. تمام دستورات از برد الکترونیکی به یخچال ارسال می شود و یخچال آن دستورات را اجرا می کند.

زمانی که برای برد الکترونیکی مشکلی پیش آید تاثیر مستقیمی در کارکرد صحیح یخچال خواهد داشت.

تعمیر یا تعویض برد الکترونیکی یخچال هیمالیا

دوستان عزیز تعمیر برد یخچال هیمالیا دارای هزینه کمتری نسبت به تعویض کلی برد می باشد.

همچنین اگر مشکل ساده باشد هیچ نیازی به تعویض برد نیست و خیلی راحت قابل تعمیر می باشد.

تعویض برد الکترونیکی یخچال هیمالیا در صورتی توصیه می شود که برد الکترونیکی قدیمی به شدت معیوب شده باشد و یا قابل تعمیر نباشد.

مشکلات متداول تعمیرات یخچال هیمالیا

بیشترین مشکل متداولی که مشتریان مجموعه ما در ارتباط با نمایندگی تعمیر یخچال فریزر هیمالیا با آن مواجه شده اند عدم داشتن سرما و برودت در این محصول میباشد ، همچنین عوامل دیگر همچون :

 • یخچال هیمالیا صدای زیاد میدهد.
 • یخچال هیمالیا یکسره کار میکند.
 • لاستیک دور درب یخچال هیمالیا خراب شده است.
 • موتور یخچال هیمالیا داغ کرده است.
 • فریزر هیمالیا منجمد نمیکند.
 • یخچال هیمالیا برفک میزند.
 • فن یخچال هیمالیا کار نمیکند.
 • یخچال هیمالیا روشن نمیشود.
 • موتور یخچال هیمالیا کار نمیکند.
 • صفحه دیجیتالی یخچال هیمالیا خراب شده است.
 • برد الکترونیکی یخچال هیمالیا خراب شده است.
 • سنسور یخچال هیمالیا عمل نمیکند.

نمایندگی هیمالیا در مشهد

شما به دنیای خدمات تخصصی و قابل اعتماد وارد خواهید شد. ما به عنوان نماینده رسمی هیمالیا در مشهد، با تیم متخصص و با تجربه، خدماتی بی‌نظیر را در زمینه فروش و تعمیر محصولات هیمالیا به شما ارائه می‌دهیم.

تیم ما از تعمیرکاران مجرب و متعهد تشکیل شده است که با استفاده از دانش فنی عمیق و آشنایی کامل با محصولات هیمالیا، مشکلات فنی را به دقت تشخیص می‌دهند و با استفاده از قطعات اصلی و با کیفیت، تعمیرات لازم را انجام می‌دهند.

نمایندگی هیمالیا در مشهد به عنوان یک منبع معتبر و قابل اعتماد برای خدمات تعمیر و فروش محصولات هیمالیا شناخته می‌شود. ما به کیفیت، سرعت و رضایت مشتریان اهمیت می‌دهیم و همواره سعی می‌کنیم تا با ارائه خدمات حرفه‌ای و با کیفیت، نیازهای شما را برطرف کنیم.

همچنین، نمایندگی هیمالیا در مشهد در ارائه خدمات پس از فروش نیز بسیار حساس است. ما با ارائه خدمات پشتیبانی و مشاوره فنی، همراه شما در هر مرحله از استفاده از محصولات هیمالیا خواهیم بود.

بازدید از نمایندگی هیمالیا در مشهد، شما به خدماتی با کیفیت، قابل اعتماد و بهترین راهکارها برای محصولات هیمالیا دست خواهید یافت

کمپرسور یخچال هیمالیا

کمپرسور یخچال هیمالیا از دو بخش الکتریکی و مکانیکی تشکیل گردیده است که هر دو قسمت درون پوسته ای فولادی قرار دارند.

قسمت الکتریکی در اغلب یخچالهای هیمالیا یک الکتروموتور از نوع آسنکرون میباشد. که وظیفه به حرکت در آوردن قسمت مکانیکی را به عهده دارد.

قسمت مکانیکی در کمپرسورهای یخچال هیمالیا شامل سیلندریست که پیستون آن توسط هسته موتور الکتریکی به حرکت در می آید.

اواپراتور یخچال هیمالیا

کمپرسور وظیفه گردش گاز فریون را درون کانالهای اواپراتور بر عهده دارد. که در نتیجه گردش گاز در کانالها و به خاطر خاصیت گاز فریون باعث خنک شدن اواپراتور و در نتیجه خنک شدن یخچال میشود.

کندانسور یخچال هیمالیا

وقتی کمپرسور شروع به کار میکند. بعد از چند دقیقه گرم میشود. که وظیفه کندانسور خنک کردن گاز خارج شده از کمپرسور میباشد. در نتیجه این کار دمای کمپرسور نیز کاهش میابد.

لوله مویی یخچال هیمالیا

لوله مویی اصلی ترین وظیفه را در سیکل تبرید دارد که موجب افت فشار مبرد در سیکل تبرید میشود. که باعث میشود فریون به نقطه جوش برسد.

در مستر امداد برای تعمیر یخچال هیمالیا هنگام شارژگاز حتما لوله مویی تعویض میگردد .

خدمات پس از فروش هیمالیا مشهد

رضایت شما همیشه در اولویت ماست. خدمات پس از فروش هیمالیا در مشهد با هدف ارائه خدمات با کیفیت، سریع و کارآمد برای مشتریان عزیز طراحی شده است. ما به عنوان یکی از نمایندگی‌های معتبر هیمالیا در مشهد، به توانایی‌ها و تجربه‌ی ما در ارائه خدمات پس از فروش اعتماد کنید.

تیم ما از کارشناسان فنی و مهندسان مجرب تشکیل شده است که با دانش فنی عمیق و آشنایی کامل با محصولات هیمالیا، به سرعت مشکلات فنی را تشخیص می‌دهند و راه حل‌های بهینه را ارائه می‌دهند. از مشاوره‌ی تلفنی تا حضور در محل، ما در همه مراحل پشتیبانی کامل را به شما ارائه می‌دهیم.

خدمات پس از فروش هیمالیا در مشهد شامل تعمیرات، تعویض قطعات، تنظیمات و راه اندازی، آموزش‌های فنی و مشاوره‌ی حرفه‌ای است. با تماس با ما، شما به طور مستقیم با تیم تخصصی ما در ارتباط خواهید بود و مشکلات و نیازهای خود را به ما اطلاع دهید.

هدف ما، رضایت کامل شماست. ما به قطعات اصلی و با کیفیت، تعمیرات دقیق و استفاده از تکنولوژی مدرن علاقه‌مندیم تا بهترین خدمات را به شما ارائه دهیم. با خدمات پس از فروش هیمالیا در مشهد، اطمینان داشته باشید که مشکلات شما به بهترین شکل ممکن حل خواهد شد و شما به راحتی از محصولات هیمالیا خود لذت خواهید برد.

شارژ گاز یخچال هیمالیا

در یخچالهای اولیه از گاز آمونیاک به عنوان گاز مبرد استفاده میشود ، اما به علت عوارض ناگوار آن در تماس با بدن انسان  ترکیب شدن حالت مرطوب آن با مس و آلومینیم  و نیز خاصیت انفجاری اش  رفته رفته گاز فریون به جای آن استفاده گشت.

در یخچالهای رایج امروز معمولا از فریون ۱۲ با ترکیب CCI2F2 استفاده میشود که گازی بی بو است و حتی در صورت ترکیب شدن با رطوبت موجب خوردگی فلزات نمی شود. همچنین فریون قابل اشتعال نیست .از معایب استفاده از فریون در یخچالها میتوان به حجم زیاد آنها در مقایسه با آمونیاک و تخریب لایه اوزون و ایجاد اثر گلخانه ای اشاره کرد .

با توجه به معایب تلاشهایی برای یافتن گازهای جایگزین فریون به عمل آمده که گاز جدیدی به نام R134 حاصل آن است . شارژگاز یخچال هیمالیا حتما باید طبق اصول و توسط تعمیرکار یخچال هیمالیا صورت گردد تا با نشتیابی و وکیوم دیگر نیازی به شارژگاز مجدد نباشد .

نمایندگی تعمیر یخچال فریزر هیمالیا در محل

در صورتی که یخچال فریزر هیمالیا شما دچار هر نوع خرابی باشد تعمیرکاران ما دستگاه شما را در منزل شما و به بهترین شکل تعمیر خواهند کرد. در خیلی از مراکز تعمیرات جهت تعمیراتی همچون شارژ گاز و یا تعویض کمپرسور یخچال فریزر هیمالیا را جهت تعمیر به تعمیرگاه حمل میکنند. که در حین حمل و نقل آسیب های جدی به دستگاه وارد می گردد. اما در مرکز تعمیرات یخچال هیمالیا  تمام تعمیرات از قبیل شارژ گاز یخچال هیمالیا  تعویض موتور یخچال فریزر هیمالیا ، تعویض فن یخچال هیمالیا ، تعویض المنت یخچال هیمالیا ، تعویض سنسور یخچال هیمالیا ، تعویض برد یخچال هیمالیا و سایر تعمیرات مرتبط با یخچال فریزر هیمالیا در منزل مشتری انجام میگردد.

شماره نمایندگی یخچال هیمالیا

آیا به دنبال یخچالی هستید که با قابلیت‌های استثنایی و خدمات برتر عرضه شود؟ شماره نمایندگی یخچال هیمالیا در اختیار شماست. با ما تماس بگیرید و از بهترین محصولات و خدمات ما بهره‌مند شوید.

با داشتن شماره نمایندگی یخچال هیمالیا، شما به دنیایی از امکانات و قابلیت‌های منحصربه‌فرد وارد خواهید شد. ما به عنوان نمایندگی مجاز و رسمی هیمالیا، تنها محصولات اصلی و با کیفیت را به شما عرضه می‌کنیم.

تیم متخصص و حرفه‌ای ما آماده استقبال از شماست. با تماس گرفتن به شماره نمایندگی یخچال هیمالیا، به سرعت با کارشناسان ما در ارتباط خواهید بود. آن‌ها با اطلاعات فنی عمیق و تجربه گسترده، به شما راهنمایی لازم را در خرید و استفاده از یخچال‌های هیمالیا خواهند کرد.

با استفاده از شماره نمایندگی یخچال هیمالیا، شما بهترین راهکارهای خانگی را در اختیار خواهید داشت. محصولات هیمالیا با طراحی زیبا، فناوری پیشرفته و قابلیت‌های هوشمند، نیازهای شما را به بهترین شکل ممکن برآورده خواهند کرد.

با شماره نمایندگی یخچال هیمالیا، راحتی و رضایت شما در اولویت ماست. تیم ما آماده است تا در تمامی مراحل خرید، نصب، راه‌اندازی و پشتیبانی پاسخگوی شما باشد. بهترین خدمات و محصولات هیمالیا را با شماره نمایندگی یخچال هیمالیا تجربه کنید و لذت ببرید

نمایندگی تعمیر یخچال هیمالیا در مشهد

بعضی از خدمات ما در تعمیرگاه مرکزی لباسشویی هیمالیا

 • نصب و راه اندازی ماشین لباسشویی.
 • تعویض بلبرینگ ماشین لباسشویی.
 • تعویض پمپ تخلیه ماشیین لباسشویی.
 • تعویض میکروسوییچ درب ماشین لباسشویی.
 • تعمیر برد و تایمر ماشین لباسشویی.
 • تعمیر و تعویض موتور ماشین لباسشویی.
 • رفع بوی بد ماشین لباسشویی.
 • رفع آبریزی ماشین لباسشویی.
 • تعویض لاستیک دور درب ماشین لباسشویی.

نمایندگی تعمیر یخچال هیمالیا در مشهد

بعضی از خدمات ما در تعمیرگاه مرکزی یخچال هیمالیا در مشهد

 • نصب و راه اندازی یخچال فریزر.
 • تعویض فیلتر تصفیه آب ساید.
 • تعویض موتور یخچال فریزر.
 • تعمیر برد الکترونیکی یخچال و ساید.
 • رفع بوی بد یخچال فریزر.
 • رفع آبریزی یخچال و ساید.
 • تعویض لاستیک دور درب یخچال و غیره…
 

 

درباره شرکت هیمالیا

هیمالیا یک شرکت تولید کننده انواع یخچال فریزر  یخچال های صنعتی و یخچال ساید بای ساید می باشد شرکت هیمالیا در دهه 50 با ورود به این صنعت و تولید اولین یخچال فریزر فعالیت خود را آغاز کرد.

شرکت هیمالیا در دهه 1350  به عرصه تولید لوازم خانگی یعنی تولید یخچال و فریزر وارد شد.

پس از سال ها فعالیت و کسب تجربه در زمینه تولید یخچال فریزر در دهه 60 مدیران و طراحان این شرکت اقدام به طراحی و تولید یخچال های صنعتی و تولید فریزرهای صندوقی خانگی نیز کردند.

دهه 70 نمایندگی هیمالیا فعالیت های خود را گسترش داد. و در جهت تولید یخچال و فریزرهای ایستاده خانگی کسب استانداردهای ملی ایران ایجاد و تجهیز آزمایشگاههای مدرن درجهت بالا بردن کیفیت توسعه و تجهیز فضای تولید ایجاد زیر ساختهای لازم جذب افراد متخصص در عرصه تولید یخچال و فریزر و ایجاد بسترهای لازم در زمینه توسعه خدمات پس از فروش اقدام نمود.

شرکت هیمالیا در مشهد

شرکت هیمالیا در مشهد با بیش از دو دهه فعالیت در صنعت خانگی، به عنوان یکی از شرکت‌های برتر در زمینه تولید و عرضه محصولات خانگی شناخته می‌شود. با تمرکز بر کیفیت، نوآوری و رضایت مشتریان، ما توانسته‌ایم جایگاه برجسته‌ای در بازار کسب کنیم

خدمات  تعمیرات یخچال هیمالیا در مشهد

تلاش شبانه روزی تمام کارمندان و تکنسین های مجموعه پارس تکنیک تعمیر یخچال هیمالیا ارائه خدمات سریع و با کیفیت است. تنها یک ساعت پس از تماس شما با یکی از شماره های مندرج در پایین صفحه  تعمیرکار یخچال هیمالیا جهت ارزیابی مشکل به محل شما اعزام می­شود. تمام جزییات هزینه ها به صورت شفاف در اختیار شما قرار می­گیرد تنها کافی است یکبار با ما تماس بگیرید تا  لذت یک تعمیر ارزان و سریع را تجربه کنید.

 
 
فیسبوکتویتراینستاگرامیوتیوبپینترست