درباره ما

ما تعمیرکار هستیم و تقریبا همه چیز را تعمیر میکنیم
30 سال فعالیت در این زمینه میتواند رضایتمندی شما را تضمین کند

داستان ما

ما میلیون ها تعمیر بر روی یخچال و لباسشویی انجام داده ایم. تکنیسین های ما کارشناسان مجرب و حرفه ای در شناسایی ایراد و تعمیر یخچال و لباسشویی هستند که شما می توانید برای تعمیر یخچال و لباسشویی خود از هر برندی مانند ال جی، سامسونگ، بوش، دوو و … به آنها اعتماد کنید.

پارس تکنیک پیشرو در خدمات تعمیر و سرویس یخچال فریزر و ماشین لباسشویی است. ما اکثر برندهای برتر یخچال و لباسشویی را تعمیر میکنیم، فرقی نمیکند که یخچال و لباسشویی خود را از کجا تهیه کرده باشید. هدف از تعمیرات ما افزایش طول عمر مفید لوازم خانگی شما می باشد.

چرا ما تعمیر میکنیم

ما در پارس تکنیک کار خود را در حدود ۲۲ سال پیش به‌عنوان نمایندگی مجاز تعمیرات لوازم‌خانگی به‌صورت کاملاً رسمی و تخصصی در زمینهٔ تعمیر لوازمی همچون یخچال‌ فریزر، ساید بای ساید، ماشین لباسشویی،و زیر نظر سازمان‌های نظارتی آغاز کردیم. به دلیل لطف مشتریان و ارائه خدمات قابل‌قبول به ایشان و سال‌ ها سابقه کاری موفق توانستم فعالیت خود را به نحوه چشم‌گیری گسترش دهیم تا بتوانیم خدماتی مناسب‌ و سریع‌ آن گونه که شایسته شما مشتریان عزیز است، ارائه دهیم.

پارس تکنیک شامل ده‌ ها تکنیسین متخصص باتجربه و با اخلاق است که در شعب سراسر شهر مشهد در مراکز تخصصی تعمیرات لوازم‌ خانگی آماده خدمت‌ رسانی به شما مشتریان گرامی می‌باشند و در طی این سال‌ها از میان تعداد زیادی از تعمیرکاران برگزیده‌شده‌اند که کار پشتیبانی از معتبرترین برندهای لوازم‌خانگی را بر عهده‌ دارند.

چرا پارس تکنیک

فیسبوکتویتراینستاگرامیوتیوبپینترست