تعمیر یخچال اسنوا مشهد

 • تعمیر یخچال اسنوا مشهد
در صورتی که به متخصص حرفه ای و با تجربه برای تعمیر یخچال نیاز دارید ما میتوانیم در سریعترین زمان ممکن مشکل شما را حل کنیم..
تعمیرات یخچال مشهدتعمیرات یخچال مشهد

تعمیرات یخچال فریزر، ساید بای ساید اسنوا

تعمیرات یخچال اسنوا در مشهد با استفاده از قطعات فابریک ، ضمانتنامه رسمی و تعمیرکار آموزش دیده به تعمیر یخچال فریزر اسنوا در محل میپردازد.

مزایای استفاده از خدمات تعمیر یخچال اسنوا در محل به شرح زیر میباشد :

 1. در هزینه های صرفه جویی مینمایید.
 2. خطر انتقال دستگاه به بیرون از منزل شما را تهدید نمیکند.
 3. از نزدیک شاهد تعمیر یخچال اسنوا خود خواهید بود.

 تعمیرات یخچال اسنوا در سطح شهر مشهد دارای شعب گوناگونی هست تا بتواند در سریعترین زمان ممکن خدمات نصب، سرویس، شارژ گاز و تعمیر یخچال فریزر اسنوا را در محل یا منزل در سطح شهر مشهد انجام دهد.

تعمیرات یخچال اسنوا در مشهد با داشتن متخصصین تعمیرات با امکانات و ابزارآلات مورد نیاز برای تعمیر به منزل شما در مشهد اعزام می‌شود تا با دانش به روز و تجربه خود در زمینه یخچال و ساید اسنوا عیوب دستگاه شما را پیدا کرده و نسبت به تعمیر آن در کوتاه‌ترین زمان ممکن اقدام کنند.

عمیر تخصصی یخچال فریزر اسنوا در مشکلات زیر

 • یخچال فریزر اصلا کار نمی‌کند.
 • یخچال فریزر اسنوا سرد نمی‌کند.
 • دمای یخچال فریزر خیلی پایین است و مواد غذایی یخ می زنند.
 • یخچال فریزر اسنوا برفک می‌زند.سیستم دیفراست کار نمی‌کند.
 • ته یخچال فریزر آب جمع می‌شود یا کف آشپزخانه خیس است.
 • صدای یخچال فریزر خیلی زیاد است.
 • آب سردکن یا یخ ساز یخچال فریزر کار نمی‌کند.
 • یخچال فریزر تراز نیست و درب یخچال فریزر اسنوا درست بسته نمی‌شود.

 

عیب یابی و تعمیر یخچال اسنوا

یکی از عیوب پیش روی یخچال ها ممکن از عدم خنک سازی آن ها باشد که ناشی از ترموستات،لاستیک درب و یا کمپرسور معیوب است. شرکت پارس تکنیک با بهره گیری از دانش نوین با تعویض به جای تعمیر تا حد امکان، در جهت رضایت کاربر می کوشد. اگر موتور بیش از اندازه داغ می شود لازم است اورلود موتور را خاموش کرده و با شرکت پارس تکنیک برای تعویض موتور تماس بگیرید. به دلیل اینکه داغ شدن موتور فقط تا دمای ۸۰ درجه طبیعی می باشد.

در صورت برفک زدن یخچال،شرکت پارس تکنیک با تعمیر یخچال اسنوا،با بررسی المنت و در صورت لزوم تعویض آن ها در راستای بهبود کیفیت یخچال اسنوا تلاش می کند. علت صدا دادن یخچال می تواند پایه های موتور و یا فن باشد که با تعمیر یخچال اسنوا  به کمک شرکت پارس تکنیک میتوان مشکلات مربوط به صدای یخچال را حل نمود. در صورتی که یخچال روشن نمی شود، ممکن است اورلود و یا ترموستات یخچال معیوب باشد و یا موتور یخچال آسیب دیده باشد. در صورت بروز چنین مشکلی، شرکت پارس تکنیک با بهره گیری از کادری زبده آماده ی تعمیر یخچال اسنوا بوده و به بهبود کیفیت کالا می اندیشد.

از عیوب پیش روی یخچال ها می توان به اتومات نکردن آن اشاره کرد که عوامل مختلفی از جمله تنظیم نبودن ترموستات، فن معیوب، لاستیک معیوب، نیاز به شارژ گاز یخچال و یا خارج شدن لوله ی بلو از جای خود دارد که شرکت پارس تکنیک در صورت بروز مشکلات این چنینی با تعمیر یخچال اسنوا در کمترین زمان قادر به برطرف نمودن عیوب می باشد. برق داشتن بدنه ی یخچال نیز ممکن است ناشی از اتصال ترموستات، موتور، سرپیچ لامپ داخل یخچال و یا سیم های رابط باشد که شرکت پارس تکنیک با برطرف نمودن عیوب ذی ربط قادر به تعمیر یخچال اسنوا می باشد. مسدود شدن لوله های یخچال و کمبود گاز می تواند سبب یخ بستن قسمت هایی از آواپراتور شود.

همچنین بسته نشدن درب یخچال و یا لاستیک های دور درب معیوب می تواند از عواقب برفک زیاد یخچال باشد که شرکت  پارس تکنیک با تعمیر یخچال اسنوا در محل به بهبود کیفیت و رضایت کاربران می اندیشد. در صورت تنظیم نبودن ترموستات، موتور یخچال کم کار می کند و سبب کاهش سردی یخچال می شود.

اگر لامپ روشنایی یخچال روشن نمی شود ولی موتور یخچال به خوبی کار می کند، سوختگی لامپ، سیم کشی روشنایی نادرست و یا معیوب بودن شستی معکوس می تواند از دلایل آن باشد که شرکت پارس تکنیک با تعمیر یخچال اسنوا در منزل به عنوان تعمیرگاه مجاز یخچال در رفع مشکلات این چنینی می کوشد.

تعمیر یخچال اسنوا مشهد

تعمیر یخچال اسنوا مشهد

راهنما و ارورهای یخچال فریزر اسنوا

کد ارور یخچال اسنواتوضیح ارور
F1عدم سرد شدن اواپراتور
F2خرابی و معیوب بودن سنسور فریزر
F3خرابی و معیوب بودن سنسور یخچال
F4خرابی سنسور اواپراتور فریزر
F5خرابی سنسور اواپراتور یخچال
F6خرابی سنسور محیط
F7خرابی فن فریزر
F8خرابی فن یخچال
F9خرابی هیتر یا المنت فریزر
FAخرابی هیتر یا المنت یخچال
FBخرابی IC
H1
مشکل شارژ گاز یخچال

برد الکترونیکی یخچال اسنوا

همانطور که می دانید برد الکترونیکی در هر یخچالی حکم مغز را دارد. تمام دستورات از برد الکترونیکی به یخچال ارسال می شود و یخچال آن دستورات را اجرا می کند.

زمانی که برای برد الکترونیکی مشکلی پیش آید تاثیر مستقیمی در کارکرد صحیح یخچال خواهد داشت.

تعمیر یا تعویض برد الکترونیکی یخچال اسنوا

دوستان عزیز تعمیر برد یخچال اسنوا دارای هزینه کمتری نسبت به تعویض کلی برد می باشد.

همچنین اگر مشکل ساده باشد هیچ نیازی به تعویض برد نیست و خیلی راحت قابل تعمیر می باشد.

تعویض برد الکترونیکی یخچال اسنوا در صورتی توصیه می شود که برد الکترونیکی قدیمی به شدت معیوب شده باشد و یا قابل تعمیر نباشد.

خدمات  تعمیرات یخچال اسنوا در مشهد

تلاش شبانه روزی تمام کارمندان و تکنسین های مجموعه پارس تکنیک تعمیر یخچال اسنوا ارائه خدمات سریع و با کیفیت است. تنها یک ساعت پس از تماس شما با یکی از شماره های مندرج در پایین صفحه  تعمیرکار یخچال اسنوا جهت ارزیابی مشکل به محل شما اعزام می­شود. تمام جزییات هزینه ها به صورت شفاف در اختیار شما قرار می­گیرد تنها کافی است یکبار با ما تماس بگیرید تا  لذت یک تعمیر ارزان و سریع را تجربه کنید.

تعمیرات یخچال مشهد

تعمیرات یخچال مشهد

تماس با پارس تکنیک