نمایندگی مجاز تعمیرات یخچال اسنوا مشهد

نمایندگی مجاز تعمیر یخچال  ، فریزر ، ساید بای ساید اسنوا در مشهد ارائه ی خدمات خدمات نصب، سرویس و تعمیرات یخچال و ساید اسنوا به صورت شبانه روزی در تمام روزهای هفته تعمیر توسط تعمیرکاران مجرب با کمترین هزینه و بهترین کیفیت خدمات

 

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر، ساید بای ساید اسنوا

نمایندگی تعمیرات یخچال اسنوا snowa  در مشهد با استفاده از خدمات رسمی تعمیرکار پارس تکنیک در محل به عیب یابی و رفع مشکل میپردازد. توجه داشته باشید که با استفاده از قطعات باکیفیت و خدمات تعمیرکار متخصص جهت تعمیر یخچال اسنوا به افزایش طول عمر دستگاه کمک مینمایید.

مزایای استفاده از خدمات تعمیر یخچال اسنوا در محل به شرح زیر میباشد :

 1. در هزینه های صرفه جویی مینمایید.
 2. خطر انتقال دستگاه به بیرون از منزل شما را تهدید نمیکند.
 3. از نزدیک شاهد تعمیر یخچال اسنوا خود خواهید بود.

 تعمیرات یخچال اسنوا در سطح شهر مشهد دارای شعب گوناگونی هست تا بتواند در سریعترین زمان ممکن خدمات نصب، سرویس، شارژ گاز و تعمیر یخچال فریزر اسنوا را در محل یا منزل در سطح شهر مشهد انجام دهد.

تعمیرات یخچال اسنوا در مشهد با داشتن متخصصین تعمیرات با امکانات و ابزارآلات مورد نیاز برای تعمیر به منزل شما در مشهد اعزام می‌شود تا با دانش به روز و تجربه خود در زمینه یخچال و ساید اسنوا عیوب دستگاه شما را پیدا کرده و نسبت به تعمیر آن در کوتاه‌ترین زمان ممکن اقدام کنند.

عمیر تخصصی یخچال فریزر اسنوا در مشکلات زیر

 • یخچال فریزر اصلا کار نمی‌کند.
 • یخچال فریزر اسنوا سرد نمی‌کند.
 • دمای یخچال فریزر خیلی پایین است و مواد غذایی یخ می زنند.
 • یخچال فریزر اسنوا برفک می‌زند.سیستم دیفراست کار نمی‌کند.
 • ته یخچال فریزر آب جمع می‌شود یا کف آشپزخانه خیس است.
 • صدای یخچال فریزر خیلی زیاد است.
 • آب سردکن یا یخ ساز یخچال فریزر کار نمی‌کند.
 • یخچال فریزر تراز نیست و درب یخچال فریزر اسنوا درست بسته نمی‌شود.

عیب یابی و تعمیر یخچال اسنوا

یکی از عیوب پیش روی یخچال ها ممکن از عدم خنک سازی آن ها باشد. که ناشی از ترموستات لاستیک درب و یا کمپرسور معیوب است. شرکت پارس تکنیک با بهره گیری از دانش نوین با تعویض به جای تعمیر تا حد امکان، در جهت رضایت کاربر می کوشد. اگر موتور بیش از اندازه داغ می شود لازم است. اورلود موتور را خاموش کرده و با شرکت پارس تکنیک برای تعویض موتور تماس بگیرید. به دلیل اینکه داغ شدن موتور فقط تا دمای ۸۰ درجه طبیعی می باشد.

در صورت برفک زدن یخچال،شرکت پارس تکنیک با تعمیر یخچال اسنوا با بررسی المنت و در صورت لزوم تعویض آن ها در راستای بهبود کیفیت یخچال اسنوا تلاش می کند. علت صدا دادن یخچال می تواند پایه های موتور و یا فن باشد که با تعمیر یخچال اسنوا  به کمک شرکت پارس تکنیک میتوان مشکلات مربوط به صدای یخچال را حل نمود. در صورتی که یخچال روشن نمی شود. ممکن است. اورلود و یا ترموستات یخچال معیوب باشد و یا موتور یخچال آسیب دیده باشد. در صورت بروز چنین مشکلی، شرکت پارس تکنیک با بهره گیری از کادری زبده آماده ی تعمیر یخچال اسنوا بوده و به بهبود کیفیت کالا می اندیشد.

از عیوب پیش روی یخچال ها می توان به اتومات نکردن آن اشاره کرد. که عوامل مختلفی از جمله تنظیم نبودن ترموستات، فن معیوب، لاستیک معیوب  نیاز به شارژ گاز یخچال و یا خارج شدن لوله ی بلو از جای خود دارد که شرکت پارس تکنیک در صورت بروز مشکلات این چنینی با تعمیر یخچال اسنوا در کمترین زمان قادر به برطرف نمودن عیوب می باشد. برق داشتن بدنه ی یخچال نیز ممکن است. ناشی از اتصال ترموستات، موتور، سرپیچ لامپ داخل یخچال و یا سیم های رابط باشد. که شرکت پارس تکنیک با برطرف نمودن عیوب ذی ربط قادر به تعمیر یخچال اسنوا می باشد. مسدود شدن لوله های یخچال و کمبود گاز می تواند سبب یخ بستن قسمت هایی از آواپراتور شود.

همچنین بسته نشدن درب یخچال و یا لاستیک های دور درب معیوب می تواند از عواقب برفک زیاد یخچال باشد که شرکت  پارس تکنیک با تعمیر یخچال اسنوا در محل به بهبود کیفیت و رضایت کاربران می اندیشد. در صورت تنظیم نبودن ترموستات، موتور یخچال کم کار می کند و سبب کاهش سردی یخچال می شود.

اگر لامپ روشنایی یخچال روشن نمی شود. ولی موتور یخچال به خوبی کار می کند. سوختگی لامپ  سیم کشی روشنایی نادرست و یا معیوب بودن شستی معکوس می تواند. از دلایل آن باشد. که شرکت پارس تکنیک با تعمیر یخچال اسنوا در منزل به عنوان تعمیرگاه مجاز یخچال در رفع مشکلات این چنینی می کوشد.

کلیه خدمات ارائه شده
در تعمیرگاه مجاز تعمیرات اسنوا در
پارس تکنیک
دارای گارانتی 3 الی 12 ماهه می باشد .

 

تعمیر یخچال اسنوا مشهد
تعمیر یخچال اسنوا مشهد

راهنما و ارورهای یخچال فریزر اسنوا

کدهای خطا یا ارورهای یخچال اسنوا مدل کمبی 676

کد خطا یا ارور F1 یخچال اسنوا

این ارور به معنای عدم سرد شدن اواپراتور می باشد. در این حالت اواپراتور با یخ زدگی رو به روست.

کد خطا یا ارور F2 یخچال اسنوا

خطای مربوطه به خرابی سنسور داخل فریزر اشاره دارد. تکنسین تعمیر یخچال باید سوکت سنسور را بررسی نماید و در صورت لزوم سنسور و نیز برد کنترلی را تعویض نماید.

کد خطا یا ارور F3 یخچال اسنوا

این ارور به خرابی سنسور داخل یخچال مربوط می شود. تعمیرکار یخچال ابتدا سوکت سنسور را بررسی کرده و بنابر تشخیص می تواند سنسور یا برد کنترلی یا هردو را تعویض نماید.

کد خطا یا ارور F4 یخچال اسنوا

این پیغام خطا به معنای خرابی سنسور دیفراست است. در این حالت سوکت سنسور را بررسی نمایید. همچنین ممکن است تعویض سنسور و برد کنترلی نیز لازم باشد.

کد خطا یا ارور F5 یخچال اسنوا

نمایش این کد خطا بر روی یخچال، به معنای عمل نکردن فرآیند دیفراست می باشد. ممکن است المنت قطع شده باشد. یخچال را از پریز برق کشیده و با نمایندگی مجاز تعمیرات یخچال اسنوا تماس بگیرید.

کد خطا یا ارور F6 یخچال اسنوا

ارور مربوطه به خرابی آی سی حافظه اپروم مربوط می شود. تعویض برد کنترلی در اکثر مواقع موجب برطرف شدن ارور می گردد. حتما با تعمیرکار متخصص تماس بگیرید.

کد خطا یا ارور F7 یخچال اسنوا

در صورت نمایش این ارور، فن یخچال دچار مشکل شده است. فن یخچال را بررسی کرده و در صورت معیوب بودن تعویض نمایید.

کد خطا یا ارور F8 یخچال اسنوا

در صورتی که این کد خطا نمایش داده شود، به معنای خرابی فن فریزر می باشد. فن فریزر را چک کنید. در صورتی که سوخته است و یا ایراد دارد، آن را تعویض نمایید.

کد خطا یا ارور H یخچال اسنوا

این ارور به معنای گرم بودن یخچال است. اگر دمای یخچال به بالای 18 درجه برسد، ارور مورد نظر نمایش داده شده و صدای بوقی نیز پخش خواهد شد. احتمالا دلیل بروز خطا، کم بودن گاز و بدون گاز بودن موتور یخچال است. با تعمیرکار مجرب یخچال برای انجام شارژ گاز یخچال تماس بگیرید.

کد خطا یا ارور H1 یخچال اسنوا

ارور h1 به گرم بودن فریزر اشاره دارد. اگر دمای فریزر به بالای 9 درجه برسد، ارور نمایش داده شده و همچنین بوقی از دستگاه بلند می شود. دلیل بروز خطا احتمالا به کم بودن گاز یا نبود گاز مبرد در موتور یخچال برمی گردد. با تعمیرکار یخچال برای شارژ مجدد گاز یخچال تماس بگیرید.

کدهای خطا یا ارورهای یخچال اسنوا مدل 810 

کد ارور یخچال اسنوا توضیح ارور
F1 عدم سرد شدن اواپراتور
F2 خرابی و معیوب بودن سنسور فریزر
F3 خرابی و معیوب بودن سنسور یخچال
F4 خرابی سنسور اواپراتور فریزر
F5 خرابی سنسور اواپراتور یخچال
F6 خرابی سنسور محیط
F7 خرابی فن فریزر
F8 خرابی فن یخچال
F9 خرابی هیتر یا المنت فریزر
FA خرابی هیتر یا المنت یخچال
FB خرابی IC
H1
مشکل شارژ گاز یخچال

کدهای خطا یا ارورهای یخچال های ساید بای ساید اسنوا

کد خطا یا ارور ساید اسنوا مفهوم خطا اقدام لازم
C1 اشکال در سیستم موتور یا نشتی گاز کارکردن موتور بیش از 3 ساعت
D1 سنسور دیفراست قطع می شود بررسی سنسور دیفراست
D2 دیفراست بصورت دستی فعال است برفک زدایی دستی را فعال کنید
DR سوئیچ یخچال خراب است درب را بررسی کنید. ممکن است از 1 ساعت باز بودن گذشته باشد
DF سوئیچ فریزر خراب است چک کردن درب یا باز بودن آن بیش از 1 ساعت
DH سوئیچ هوم بار خراب است چک کردن درب یا باز بودن آن بیش از 1 ساعت
E1 سنسور قالب یخ قطع می شود
E9 سیستم آبرسانی مشکل دارد سیستم آبرسانی را بررسی کنید
ET سوئیچ زیر قالب یخ مشکل دارد Test Switch اشکال دارد
ES ایراد میکروسوئیچ سوئیچ بدال آب ایراد دارد
EA موتور یخ ساز ایراد دارد موتور با تست سوئیچ کنترل شود
EU سوئیچ بال مرغی مشکل دارد با تست سوئیچ عملکرد بال مرغی بررسی شود
F1 سنسور فریزر قطعی دارد سنسور فریزر را بررسی کنید
F3 عمل دیفراست انجام نمی شود با قطع و وصل مجدد جریان، حین کار دیفراست انجام نشود
R1 سنسور یخچال قطعی دارد سنسور یخچال را بررسی نمایید
RT سنسور دمای محیط قطعی دارد سنسور دمای محیط چک شود

نحوه فعال نمودن آپشن های مختلف در ساید بای سایدهای اسنوا

برفک زدایی دستی

دکمه ی FREEZER SET یا FRZ SET را نگه دارید، در همین حین کلید REFRIGERATOR یا REF SET را 5 مرتبه فشار دهید.

حالت نمایشگاهی

حالت نمایشگاهی درواقع برای در معرض نمایش قرار دادن دستگاه در فروشگاه ها به وجود آمده است. در این حالت، دستگاه بر روی مد صرفه جویی انرژی قرار می گیرد. ورود به این حالت و یا خروج از آن ساده است. مراجعه به دفترچه های راهنما نیز می تواند مفید باشد.
ابتدا قفل صفحه و کلیدها را باز نمایید. کلید REF SET را نگه دارید و سپس کلید WATER را 5 بار بفشارید.

ورود به منوی اصلی

جهت ورود به منوی اصلی دستگاه لازم است تا کلیدها و صفحه نمایشگر قفل نباشد. کلید FRZ SET را نگه داشته و کلید SUP FRZ را 5 مرتبه فشار دهید.

برد الکترونیکی یخچال اسنوا

همانطور که می دانید برد الکترونیکی در هر یخچالی حکم مغز را دارد. تمام دستورات از برد الکترونیکی به یخچال ارسال می شود و یخچال آن دستورات را اجرا می کند.

زمانی که برای برد الکترونیکی مشکلی پیش آید تاثیر مستقیمی در کارکرد صحیح یخچال خواهد داشت.

تعمیر یا تعویض برد الکترونیکی یخچال اسنوا

دوستان عزیز تعمیر برد یخچال اسنوا دارای هزینه کمتری نسبت به تعویض کلی برد می باشد.

همچنین اگر مشکل ساده باشد هیچ نیازی به تعویض برد نیست و خیلی راحت قابل تعمیر می باشد.

تعویض برد الکترونیکی یخچال اسنوا در صورتی توصیه می شود که برد الکترونیکی قدیمی به شدت معیوب شده باشد و یا قابل تعمیر نباشد.

نمایندگی تعمیرات یخچال اسنوا در مشهد
نمایندگی تعمیرات یخچال اسنوا در مشهد

درباره شرکت اسنوا

درباره اسنوا اسنوا (به انگلیسی: Snowa) یک برند تولید کننده‌ی لوازم خانگی در ایران است. اسنوا سرواژهٔ نام اصلی شرکت ارکان ساختار نوین ایرانیان است. این شرکت یکی از زیرمجموعه‌های گروه صنعتی انتخاب است که در سال ۱۳۸۴ و در کارخانه‌ای به مساحت ۲۵۰۰۰ متر مربع با تولید انواع اجاق گاز و کولر آبی شروع به فعالیت نمود. اسنوا دارای ۵۰۰ کارگر و با احتساب کارگران فصلی ۱۰۰۰کارگر است. تولید روزانه شرکت در اوایل سال ۱۳۸۵ در حدود ۵۰ الی ۱۰۰ دستگاه بود که با ایجاد بهبود و ارتقاء تکنولوژی از سال ۱۳۸۶ به بعد به روزانه ۴۰۰ الی ۸۰۰ دستگاه رسیده است. در دی ماه ۱۳۹۳ گروه انتخاب با برگذاری جشنی از هویت بصری جدید اسنوا رونمایی کرد. لوگو و رنگ سازمانی سابق اسنوا قرمز و اکنون آبی و سبز است.

خدمات تعمیرات یخچال اسنوا در مشهد

تلاش شبانه روزی تمام کارمندان و تکنسین های مجموعه پارس تکنیک تعمیر یخچال اسنوا ارائه خدمات سریع و با کیفیت است. تنها یک ساعت پس از تماس شما با یکی از شماره های مندرج در پایین صفحه  تعمیرکار یخچال اسنوا جهت ارزیابی مشکل به محل شما اعزام می­شود. تمام جزییات هزینه ها به صورت شفاف در اختیار شما قرار می­گیرد تنها کافی است یکبار با ما تماس بگیرید تا  لذت یک تعمیر ارزان و سریع را تجربه کنید.

تعمیرات یخچال مشهد
تعمیرات یخچال مشهد
فیسبوکتویتراینستاگرامیوتیوبپینترست