نمایندگی تعمیرات لباسشویی اسنوا مشهد

نمایندگی مجاز تعمیر لباسشویی اسنوا در مشهد ارائه ی خدمات خدمات نصب، سرویس و تعمیرات لباسشویی اسنوا به صورت شبانه روزی در تمام روزهای هفته تعمیر توسط تعمیرکاران مجرب با کمترین هزینه و بهترین کیفیت خدمات

اگر به دلیل مشکلات متداول ماشین لباسشویی از جمله روشن نشدن یا شروع نشدن برنامه شستشو، نچرخیدن دیگ، قفل شدن درب لباسشویی، تخلیه نکردن، سرریز کردن، نشتی آب و… لباسهای کثیفتان روی هم تلنبار شده و سردرگم و کلافه به دنبال تعمیرکار مناسب جهت تعمیر لباسشویی اسنوا خود هستید. کافیست تعمیرات دستگاه خود را به متخصصان نمایندگی لباسشویی اسنوا بسپارید تا با عیب یابی و تعمیر قطعات لباسشویی مثل تایمر، برد کنترلی، موتور، پمپ، قفل درب و … مشکل آن را در سریعترین زمان ممکن برطرف نمایند.

تعمیر لباسشویی اسنوا در محل

ممکن است شما ماشین لباسشویی را با کلی لباس پر کرده اید. اما زمانی که دکمه شروع را فشار می دهید، شستشو اتفاق نمی افتد. همچنین ممکن است لباسشویی شما شروع به کار کند ولی ایرادی در عملکرد آن وجود داشته باشد. در این مواقع شما نیاز به تعمیرکار لباسشویی اسنوا دارید.

تعمیر لباسشویی اسنوا در محل خدماتی به روز و منطبق بر نیازهای امروز کاربران از سوی ای پی امداد است.

برخی از مزیت های تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا در محل عبارتند از:

  • ارائه تمام خدمات مربوط به تعمیرات لباسشویی اسنوا در منزل.
  • عدم نیاز به جابجایی دستگاه.
  • حذف هزینه های مربوط به انتقال دستگاه.
  • امکان نظارت بر نحوه عملکرد تکنسین تعمیر لباسشویی اسنوا.

تعمیر برد ماشین لباسشویی اسنوا

تعمیر برد ماشین لباسشویی اسنوا یکی از تخصصی ترین و ظریف ترین تعمیرات ماشین لباسشویی می باشد.

اگر برد دچار مشکل باشد توسط کارشناسان ما عیب یابی شده و براحتی تعمیر خواهد شد و اگر نیازی به تعمیر برد ماشین لباسشویی اسنوا نباشد و  با هزینۀ مناسب و متعارف تعویض خواهد شد. خیلی ها تصور می کنند تعمیر برد ماشین لباسشویی اسنوا بسیار سخت و غیر ممکن است.

در حالیکه ما به شما ثابت خواهیم کرد که حتی اگر تعمیرات برد ماشین لباسشویی اسنوا سخت هم باشد با داشتن کادر کامل تعمیرات تخصصی ماشین لباسشویی اسنوا تکنسین های شرکت پارس تکنیک تعمیرات مشکل مربوط به برد ماشین را براحتی رفع می کنند.

تعمیر پمپ تخلیۀ ماشین لباسشویی اسنوا

روش تعویض پمپ در کار تعمیرات لباسشویی اسنوا کار سختی نیست و متخصصان براحتی آن را عیب یابی کرده و حتی براحتی تعویض میکنند .

البته تعویض پمپ کار هر کسی نیست ولی با پیشرفتی که در شرکت ایجاد شده تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا را برای شما راحت کرده است.

پمپ تخلیه ماشین لباسشویی اسنوا در قسمت پایین ماشین وجود دارد. وظیفۀ پمپ تخلیه به این صورت است که پمپ تخلیه همانطور که از نامش پیداست آب درون ماشین لباسشویی را تخلیه کرده و به لوله فاضلاب منتقل می کند.

اگر پمپ تخلیه دچار مشکل شده باشد صدای پمپ هنگامی که کار می کند و می چرخد بصورت وزوز به گوش می رسد

 

تعمیرات بلبرینگ ماشین لباسشویی اسنوا

بلبرینگ ماشین لباسشویی اسنوا یک قسمت مهم در این ماشین است.در مبحث تعمیر بلبرینگ ماشین لباسشویی اسنوا معمولاً اگر بلبرینگ دچار مشکل شود صدایی در ماشین ایجاد می شود.

چند نوع بلبرینگ وجود دارد:

  1. رولبرینگ
  2. بولبرینگ

دلیل خرابی بلبرینگ از نگاه تعمیرات لباسشویی اسنوا چند دلیل می تواند داشته باشد:

  1. هنگامی که آب نشت کند که دلیلش را معمولاً خراب شدن کیت بلبرینگ می دانند.
  2. هنگامی که از ماشین لباسشویی اسنوا صدایی عجیب شنیده شود که دلیلش می توند ساییده شدن و درنهایت از کار افتادن بلبرینگ باشد و تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا لازم می گردد.

در نهایت بلبرینگ ماشین لباسشویی اسنوا باید تعویض شود که از کارهای سخت تعمیرات لباسشویی اسنوا محسوب می شود.

کلیه خدمات ارائه شده
در تعمیرگاه مجاز تعمیرات اسنوا در
پارس تکنیک
دارای گارانتی 3 الی 12 ماهه می باشد .

 

 

ارورهای ماشین لباسشویی اسنوا

کد خطا E5

علت این خطا از عدم چرخش صحیح موتور می باشد. خرابی موتور و تعویض آن اشکال از خرابی مدار برد ترایاک موتور مدار کوتاه و یا حالت دیود.

کد خطا E6

اشکال از موتور سوختگی و یا قفل شدن سوکت موتور و سیم کشی ، اتصال کوتاه ، خرابی رله برد.

کد خطا E7

موتور در جهت عکس کار می کند. سوختگی موتور ودر آخر خرابی از مدار برد.

کد خطا E8

این خطا مربوط به موتور می باشد. سیم کشی وسوکت متصل به موتور را بررسی نمایید. ممکن است خرابی از برد باشد.

کد خطا E9

این خطا از خرابی هیدرواستات می باشد مقدار اهم چک شود. خرابی از فرمان مدار برد است. ممکن است خرابی از برد باشد.

کد خطا H2

سنسور ترمیستوردر مدلهای جدید و ترموستات در مدلهای قدیم خراب می باشد. تعویض ترمیستور و در آخر خرابی از برد. سنسور ترمیستوردر مدلهای جدید وترموستات در مدلهای قدیم خراب می باشد.

کد خطا H4

علت ارور اضافه دما در دستگاه المنت بدون آب درون درام گرم کرده سطح آب چک شود. مقدار اهم ترمیستور چک شود. تعویض ترمیستور و در آخر خرابی از مدار برد.

کد خطا H5

خطای دمای آب – دمای آب در برنامه WOOL بیشتر از 45 درجه است. خرابی ترمیستور مقدار اهم چک شود. و در آخر تعویض ترمیستور.

کد خطا H6

مشکل این ارور از هیتر ، خرابی المنت مقدار مقاومت المنت چک شود. ودر آخر خرابی از مدار برد سیم کشی دستگاه بررسی شود.

کد خطا H8

اشکال از افزایش دمای المنت سطح آب داخل مخزن چک شود. المنت بدون آب کار میکند خرابی از برد.

کد خطا PFE

علت این خطا از عدم تخلیه آب . خرابی پمپ تخلیه . سیم های ارتباطی چک شود. معیوب بودن برد.

کد خطا IE

ﺍﺷﻜﺎﻝپیغام ﺩﺭ ﻭﺭﻭﺩ ﺁﺏ علت احتمالی .ﺷﻴﺮ ﺁﺏ ﺑﺴﺘﻪ ﺍﺳﺖ ﺷﻴﺮ ﺁﺏ ﺭﺍ ﺑﺎﺯ ﻛﻨﻴﺪ. ﻓﻴﻠﺘﺮ ﻭﺭﻭﺩﻱ ﺁﺏ ﻣﺴﺪﻭﺩ ﺍﺳﺖ ﻓﻴﻠﺘﺮ ﺭﺍ ﺑﺎﺯ ﻛﻨﻴﺪ. ﺷﻴﺮ ﺑﺮﻗﻲ ﻧﺎﻣﺮﻏﻮﺏ ﺍﺳﺖ ﻳﺎ ﺧﺮﺍﺏ ﺷﺪﻩ ﺍﺳﺖ. ممکن است خرابی از مدار برد باشد ﺩﺭ ﺣﻴﻦ ﺁﺑﮕﻴﺮﻱ ﭘﻤﭗ ﺗﺨﻠﻴﻪ ﻛﺎﺭ ﻣﻲ ﻛﻨﺪ.

کد خطا OE

ﺍﺷﻜﺎﻝاین خطا ﺩﺭ ﺗﺨﻠﻴﻪ آب است. ﺳﻨﺴﻮﺭ ﺳﻄﺢ ﺁﺏ ﻫﻴﺪﺭﻭﺳﺘﺎﺕ ﻧﺎﻣﺮﻏﻮﺏ ﻳﺎ ﺧﺮﺍﺏ ﺍﺳﺖ. خرابی مدار ﺑﺮﺩ ﺳﻄﺢ ﺁﺏ ﺭﺍ ﺑﺮﺭﺳﻲ ﻧﻤﻲ ﻛﻨﺪ. ﻟﻮﻟﻪ ﺗﺨﻠﻴﻪ ﮔﺮﻩ ﻳﺎ ﭘﻴﭻ ﺧﻮﺭﺩﻩ ﺍﺳﺖ. ﭘﻤﭗ ﺗﺨﻠﻴﻪ ﺧﺮﺍﺏ ﺷﺪﻩ ﺍﺳﺖ. ﺩﺭ ﺧﻼﻝ ﺗﺨﻠﻴﻪ ﺁﺑﮕﻴﺮﻱ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﻣﻲ ﺷﻮﺩ. ﻫﻴﺪﻭﺭﺳﺘﺎﺕ ﺧﺮﺍﺏ ﺍﺳﺖ.

کد خطا UE

مشکل این خطا ﺩﺭ ﺗﺮﺍﺯ نبودن ﻟﺒﺎﺳﻬﺎ ﺩﺭ ﻫﻢ ﭘﻴﭽﻴﺪﻩ ﻭ ﺩﺭ ﻳﻜﻄﺮﻑ ﺩﺭﺍﻡ ﻗﺮﺍﺭ ﮔﺮﻓﺘﻪ ﺍﻧﺪ ﺩﺳﺘﮕﺎﻩ ﺭﺍ ﻣﺘﻮﻗﻒ ﻛﺮﺩﻩ ﻭ لباسها را باز کنید

کد خطا LE

پیغام این ارور از ﺑﺎﺯ ﺑﻮﺩﻥ ﺩﺭب است ﻫﻨﮕﺎﻣﻴﻜﻪ ﺩﺭ ﺑﺎﺯ ﺍﺳﺖ ﺩﻛﻤﻪ Start/Pause ﻓﺸﺮﺩﻩﺷﺪﻩ ﺍست خرابی از میکرو سوئیچ درب ممکن است خرابی از مدار برد هم باشد.

کد خطا E2

این ارور از لب ریز شدن آب دستگاه می باشد. ﺑﺪﻟﻴﻞ ﺧﺮﺍﺏ ﺑﻮﺩﻥ ﺷﻴﺮ ﺑﺮﻗﻲ ﺩﺳﺘﮕﺎﻩ ﻋﻤﻠﻴﺎﺕ ﺁﺑﮕﻴﺮﻱ ﺭﺍ ﻣﺪﺍﻭﻡ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﻣﻲ ﺩﻫﺪ ﻫﻴﺪﺭﻭﺳﺘﺎﺕ ﺧﺮﺍﺏ ﺍﺳﺖ. ﭘﻤﭗ ﺗﺨﻠﻴﻪ ﻛﺎﺭ ﻧﻤﻲ ﻛﻨﺪ. ممکن است خرابی از مدار برد اصلی باشد.

کد خطا E4

اشکال این خطا ﻧﺸﺘﻲ ﺁﺏ می باشد. ﻧﺸﺘﻲ ﺁﺏ ﺍﺯ ﺩﺭﺍﻡ و ﻳﺎ ﻟﻮﻟﻪ ﺗﺨﻠﻴﻪ ﻭﺟﻮﺩ ﺩﺍﺭﺩ.

کد خطا IB

این ارور مربوط است به خرابی مدار برد اصلی ﺍﺷﻜﺎﻝ ﺩﺭ ﺗﺮﺍﻧﺰﻳﺴﺘﻮﺭ ﺩﻭ ﻗﻄﺒﻲ .

ارور ماشین لباسشویی اسنوا 7 کیلویی

کد خطا E1

اشکال این پیغام خطا از عدم آبگیری دستگاه می باشد. ندادن فرمان از هیدروستات به شیر برقی مخزن و شیلنگ هیدروستات چک شود. خرابی شیر برقی مقدار مقاومت شیر برقی چک شود. ممکن است خرابی از برد اصلی باشد. سیم کشی بررسی شود.

کد خطا E2

این خطا از خرابی هیدرواستات می باشد مقدار اهم چک شود. ندادن فرمان از هیدروستات به شیر برقی جهت قطع آن سیم کشی چک شود – خرابی از فرمان مدار برد است.

کد خطا E5

علت این خطا از عدم چرخش صحیح موتور می باشد. خرابی موتور و تعویض آن اشکال از خرابی مدار برد ترایاک موتور مدار کوتاه و یا حالت دیود.

کد خطا E6

اشکال از موتور سوختگی و یا قفل شدن سوکت موتور و سیم کشی ، اتصال کوتاه ، خرابی رله برد.

کد خطا E8

این خطا مربوط به موتور می باشد. سیم کشی وسوکت متصل به موتور را بررسی نمایید. ممکن است خرابی از برد باشد .

کد خطا E9

این خطا از خرابی هیدرواستات می باشد مقدار اهم چک شود. خرابی از فرمان مدار برد است. ممکن است خرابی از برد باشد.

کد خطا E4

اشکال این خطا ﻧﺸﺘﻲ ﺁﺏ می باشد. ﻧﺸﺘﻲ ﺁﺏ ﺍﺯ ﺩﺭﺍﻡ و ﻳﺎ ﻟﻮﻟﻪ ﺗﺨﻠﻴﻪ ﻭﺟﻮﺩ ﺩﺍﺭﺩ.

کد خطا IB

این ارور مربوط است به خرابی مدار برد اصلی. ﺍﺷﻜﺎﻝ ﺩﺭ ﺗﺮﺍﻧﺰﻳﺴﺘﻮﺭ ﺩﻭ ﻗﻄﺒﻲ.

کد خطا OE

ﺍﺷﻜﺎﻝاین خطا ﺩﺭ ﺗﺨﻠﻴﻪ آب است . ﺳﻨﺴﻮﺭ ﺳﻄﺢ ﺁﺏ ﻫﻴﺪﺭﻭﺳﺘﺎﺕ ﻧﺎﻣﺮﻏﻮﺏ ﻳﺎ ﺧﺮﺍﺏ ﺍﺳﺖ. خرابی مدار ﺑﺮﺩ ﺳﻄﺢ ﺁﺏ ﺭﺍ ﺑﺮﺭﺳﻲ ﻧﻤﻲ ﻛﻨﺪ. ﻟﻮﻟﻪ ﺗﺨﻠﻴﻪ ﮔﺮﻩ ﻳﺎ ﭘﻴﭻ ﺧﻮﺭﺩﻩ ﺍﺳﺖ. ﭘﻤﭗ ﺗﺨﻠﻴﻪ ﺧﺮﺍﺏ ﺷﺪﻩ ﺍﺳﺖ. ﺩﺭ ﺧﻼﻝ ﺗﺨﻠﻴﻪ ﺁﺑﮕﻴﺮﻱ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﻣﻲ ﺷﻮﺩ. ﻫﻴﺪﻭﺭﺳﺘﺎﺕ ﺧﺮﺍﺏ ﺍﺳﺖ.

کد خطا UE

مشکل این خطا ﺩﺭ ﺗﺮﺍﺯ نبودن . ﻟﺒﺎﺳﻬﺎ ﺩﺭ ﻫﻢ ﭘﻴﭽﻴﺪﻩ ﻭ ﺩﺭ ﻳﻜﻄﺮﻑ ﺩﺭﺍﻡ ﻗﺮﺍﺭ ﮔﺮﻓﺘﻪ ﺍﻧﺪ عدم بالانس . ﺩﺳﺘﮕﺎﻩ ﺭﺍ ﻣﺘﻮﻗﻒ ﻛﺮﺩﻩ ﻭ لباسها را باز کنید.

کد خطا LE

درب دستگاه باز می باشد ، میکرو سویچ درب خراب است. بررسی سیم های ارتباطی . خرابی از مدار برد دستگاه می باشد.

کد خطا PFE

مشکل از تخلیه آب تخلیه آب به سختی صورت میگیرد و زمان تخلیه طولانی شده. سوختگی پمپ تخلیه ایراد از مدار برد الکترونیک می باشد .

کد خطا H2

سنسور ترمیستوردر مدلهای جدید و ترموستات در مدلهای قدیم خراب می باشد. تعویض ترمیستور و در آخر خرابی از برد سنسور ترمیستوردر مدلهای جدید وترموستات در مدلهای قدیم خراب می باشد.

کد خطا H5

خطای دمای آب دمای آب در برنامه WOOL بیشتر از 45 درجه است. خرابی ترمیستور مقدار اهم چک شود و در آخر تعویض ترمیستور .

کد خطا H6

مشکل این ارور از هیتر ، خرابی المنت مقدار مقاومت المنت چک شود. ودر آخر خرابی از مدار برد سیم کشی دستگاه بررسی شود.

کد خطا H8

اشکال از افزایش دمای المنت. سطح آب داخل مخزن چک شود المنت بدون آب کار میکند خرابی از برد.

درباره شرکت اسنوا

درباره اسنوا اسنوا (به انگلیسی: Snowa) یک برند تولید کننده‌ی لوازم خانگی در ایران است. اسنوا سرواژهٔ نام اصلی شرکت ارکان ساختار نوین ایرانیان است. این شرکت یکی از زیرمجموعه‌های گروه صنعتی انتخاب است که در سال ۱۳۸۴ و در کارخانه‌ای به مساحت ۲۵۰۰۰ متر مربع با تولید انواع اجاق گاز و کولر آبی شروع به فعالیت نمود. اسنوا دارای ۵۰۰ کارگر و با احتساب کارگران فصلی ۱۰۰۰کارگر است. تولید روزانه شرکت در اوایل سال ۱۳۸۵ در حدود ۵۰ الی ۱۰۰ دستگاه بود که با ایجاد بهبود و ارتقاء تکنولوژی از سال ۱۳۸۶ به بعد به روزانه ۴۰۰ الی ۸۰۰ دستگاه رسیده است. در دی ماه ۱۳۹۳ گروه انتخاب با برگذاری جشنی از هویت بصری جدید اسنوا رونمایی کرد. لوگو و رنگ سازمانی سابق اسنوا قرمز و اکنون آبی و سبز است.

خدمات تعمیرات لباسشویی اسنوا در مشهد

تلاش شبانه روزی تمام کارمندان و تکنسین های مجموعه پارس تکنیک تعمیر لباسشویی اسنوا ارائه خدمات سریع و با کیفیت است. تنها یک ساعت پس از تماس شما با یکی از شماره های مندرج در پایین صفحه  تعمیرکار لباسشویی اسنوا جهت ارزیابی مشکل به محل شما اعزام می­شود. تمام جزییات هزینه ها به صورت شفاف در اختیار شما قرار می­گیرد تنها کافی است یکبار با ما تماس بگیرید تا  لذت یک تعمیر ارزان و سریع را تجربه کنید.

تعمیرات لباسشویی مشهد
تعمیرات لباسشویی مشهد
فیسبوکتویتراینستاگرامیوتیوبپینترست