نمایندگی مجاز تعمیرات یخچال فریزر هیمالیا در مشهد

نمایندگی تعمیر یخچال فریزر هیمالیا درمشهد

نمایندگی تعمیر یخچال فریزر هیمالیا در مشهد ، پشتیبان سرویس آماده‌ی ارائه خدمات نصب مجدد، سرویس، شارژ گاز و تعمیر یخچال فریزر هیمالیا در محل توسط تعمیرکاران متخصص مرکزی پارس تکنیک صورت می گیرد. سال‌ها تجربه در زمینه تعمیرات یخچال با تکیه بر تکنسین‌های آموزش‌دیده تضیمن‌کننده کیفیت تعمیرات ما می‌باشد.  ما یخچال Himalia شما را عیب یابی و برای رفع عیب از قطعات اصلی استفاده می کنیم تا مشکل برای همیشه و به صورت کامل برطرف گردد. اگر یخچال شما خراب شده در هر نقطه از مشهد که هستید با تعمیرگاه مجاز و رسمی یخچال فریزر هیمالیا پارس تکنیک تماس بگیرید تا در کوتاه ترین زمان تعمیرکار به محل اعزام کنیم. تعمیرات تخصصی یخچال هیمالیا در محل بدون حمل به تعمیرگاه مرکزی و در اسرع وقت انجام می‌شود. ما با ارائه ضمانت 3 الی 12 ماهه و خدمات پس از فروش تعمیرات، به شما این اطمینان را خواهیم داد که می‌توانید با خیال آسوده از یخچال‌تان استفاده کنید. در صورت بروز مشکل در زمان ضمانت، تعمیرات بدون دریافت دستمزد انجام خواهد شد. اگر کارت گارانتی معتبر ندارید نگران نباشید

نمایندگی مجاز تعمیر یخچال ، فریزر ، ساید بای ساید هیمالیا در مشهد ارائه ی خدمات خدمات نصب، سرویس و تعمیرات یخچال و ساید هیمالیا به صورت شبانه روزی در تمام روزهای هفته تعمیر توسط تعمیرکاران مجرب با کمترین هزینه و بهترین کیفیت خدمات

تعمیر یخچال فریزر هیمالیا

تعمیرات یخچال هیمالیا در مشهد با استفاده از قطعات فابریک ، ضمانتنامه رسمی و تعمیرکار آموزش دیده به تعمیر یخچال فریزر هیمالیا در محل میپردازد.

مزایای استفاده از خدمات تعمیر یخچال هیمالیا در محل به شرح زیر میباشد :

 1. در هزینه های صرفه جویی مینمایید.
 2. خطر انتقال دستگاه به بیرون از منزل شما را تهدید نمیکند.
 3. از نزدیک شاهد تعمیر یخچال هیمالیا خود خواهید بود.

 تعمیرات یخچال هیمالیا در سطح شهر مشهد دارای شعب گوناگونی هست تا بتواند در سریعترین زمان ممکن خدمات نصب، سرویس، شارژ گاز و تعمیر یخچال فریزر هیمالیا را در محل یا منزل در سطح شهر مشهد انجام دهد.

تعمیرات یخچال هیمالیا در مشهد با داشتن متخصصین تعمیرات با امکانات و ابزارآلات مورد نیاز برای تعمیر به منزل شما در مشهد اعزام می‌شود تا با دانش به روز و تجربه خود در زمینه یخچال و ساید هیمالیا عیوب دستگاه شما را پیدا کرده و نسبت به تعمیر آن در کوتاه‌ترین زمان ممکن اقدام کنند.

مشکلات متداول یخچال هیمالیا که نیاز به تعمیر دارند

 • یخچال صدای غیرطبیعی می دهد.
 • واشر درب یخچال پاره شده است.
 • یخساز یخچال به درستی کار نمی کند.
 • یخچال هیمالیا برق زیادی مصرف می کند.
 • کمپرسور یخچال کار نمی کند.
 • یخچال دچار یخ زدگی شده باشد.
 • آب در مخزن وجود ندارد.

البته دلایل دیگری هم وجود دارد که ممکن است باعث بوجود آمدن مشکلاتی برای یخچال فریزر و ساید بای ساید هیمالیا شود. اگر شما مشکلی دارید که در لیست بالا وجود ندارد و یا نمی دانید که به چه علت یخچال فریزر شما به درستی کار نمی کند می توانید با ما تماس بگیرید تا در اولین فرصت یک متخصص جهت عیب یابی و در صورت تمایل جهت تعمیر یخچال فریزر هیمالیا یا تعمیر ساید بای ساید هیمالیا برای شما اعزام شود.

ارور های یخچال فریزر هیمالیا

 • یخچال فریزر هیمالیا – E1 کد خطا – ارور : اتصالات موتور یخچال فریزر بررسی شود.
 • یخچال فریزر هیمالیا – E2 کد خطا – ارور : موتور یخچال فریزر بررسی شود و عملکرد آن را بررسی و ایراد آن را رفع کنید.
 • یخچال فریزر هیمالیا – E3 کد خطا – ارور: سیستم تنظیم دمای یخچال فریزر دچار مشکل شده آن رابررسی کنید
 • یخچال فریزر هیمالیا – E6 کد خطا – ارور:   میزان آبگیری یخچال فریزر دچار مشکل شده بررسی شود
 • یخچال فریزر هیمالیا – F1 کد خطا – ارور:   تخلیه فاضلاب یخچال فریزر بررسی شود و امکان  وجود مشکل در سنسور داخل کابین فریزر
 • یخچال فریزر هیمالیا – F2 کد خطا – ارور:   سیستم گرمایش یخچال فریزر دچار مشکل شده و اتصال سنسور داخل کابین فریزر بررسی شود
 • یخچال فریزر هیمالیا – F3 کد خطا – ارور:  سیستم تنظیم دمای آب یخچال فریزر بررسی شود و ممکن است  اشکال در سنسور اواپریتور( تبخیر کننده) باشد.
 • یخچال فریزر هیمالیا – F4 کد خطا – ارور:  برد یخچال فریزر بررسی شود  . ممکن است اتصالی در اواپریتور ( تبخیر کننده نیز باشد)
 • یخچال فریزر هیمالیا – C1 کد خطا – ارور:   مکانیزم تنظیم سطح آب یخچال فریزر بررسی شود
 • یخچال فریزر هیمالیا – C2 کد خطا – ارور: تخلیه فاضلاب یخچال فریزر بررسی شود
 • یخچال فریزر هیمالیا – H1 کد خطا – ارور: ارتباط بین برد و نمایشگر یخچال فریزر بررسی شود
 • یخچال فریزر هیمالیا – H2 کد خطا – ارور:    سیستم خشکن و فن یخچال فریزر بررسی شود
 • یخچال فریزر هیمالیا – H3 کد خطا – ارور:   سیستم حرارتی خشکن یخچال فریزر بررسی شود
 • یخچال فریزر هیمالیا – H4 کد خطا – ارور: سیستم تنظیم دمای خشکن یخچال فریزر بررسی شود
 • یخچال فریزر هیمالیا – L2 کد خطا – ارور: مکانیزم درب یخچال فریزر ایراد پیدا کرده

کد خطا یا ارور یخچال فریزر هیمالیا مدل بتا

این خطا به سنسور اوپراتور فریزر مربوط است. خرابی و یا قطع بودن سنسور اوپراتور فریزر باید چک شود و همچنین مقدار مقاومت اهمی سنسور اواپراتور بررسی شود. ممکن است خرابی از مدار برد کنترلی دستگاه باشد. در صورتی که در انجام تعمیرات یخچال تجربه ندارید، دستگاه را از پریز برق جدا کرده و با تعمیرکار مجاز تماس بگیرید.

اشکال از سنسور کابین فریزر می باشد. مقدار مقاومت سنسور را بررسی کنید. در صورت لزوم و بنابر تشخیص تکنسین، سنسور را تعویض کنید. ممکن است مشکل بدلیل خرابی برد دستگاه باشد. در صورتی که در انجام تعمیرات یخچال سر رشته ندارید، بهتر است دستگاه را از پریز برق جدا کرده و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.

این ارور به سنسور اوپراتور یخچال مربوط است- مواردی که می بایست بررسی شوند، عبارتند از: خرابی سنسور اوپراتور، مقدار مقاومت سنسور، سیم های ارتباطی و خرابی مدار برد دستگاه.

این ارور به خطای سنسور کابین یخچال اشاره دارد. سنسور یخچال را بررسی نموده و مقاومت آن را اندازه گیری کنید. در صورت نیاز آن را تعویض نمایید. همچنین احتمال خرابی برد دستگاه نیز وجود دارد.

این ارور به معنای خطای فن فریزر است. فن فریزر را چک کنید و اگر تشخیص داده شد که معیوب است، فن را تعویض کنید. ممکن است خرابی از برد باشد.

فن یخچال دچار ایراد شده است. مقاومت فن یخچال را بررسی کنید. احتمال دارد فن یخچال سوخته باشد. ممکن است خرابی از مدار برد الکترونیک دستگاه باشد. بهتر است یخچال را از پریز بیرون کشیده و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.

این کد خطا به معنای اشکال در فن کندانسور می باشد. فن کندانسور رابررسی و در صورت نیاز تعیض کنید.

گرمای بیش از حد و یا مشکل گازی دلیل بروز خطا هستند. ممکن است دمپر کانال هوا یخ زده باشد. موارد نامبرده را بررسی کنید. توصیه می شود با تعمیرکار مجرب تماس بگیرید.

در صورت بروز خطای حاضر، هیتر اوپراتور فریزر دچار مشکل شده است. هیتر اواپراتور فریزر و مقاومت آن را بررسی نمایید. در صورت تشخیص تکنسین، هیتر را تعویض کنید. ممکن است خرابی از برد دستگاه باشد.

مشکل از هیتر سینی فریزر است. بهتر است هیتر را تعویض نمایید. خرابی برد دستگاه را نیز مدنظر داشته باشید. در این حالت بدلیل فنی بودن تعمیر یخچال، بهتر است با نمایندگی تعمیرات یخچال هیمالیا تماس بگیرید.

در صورت بروز این خطا، مشکل به هیتر اوپراتور یخچال مربوط می شود. مقاومت هیتر را چک کرده و در صورت نیاز تعویض کنید. برد دستگاه نیز ممکن است خراب باشد.

اشکال در هیتر سینی یخچال وجود دارد. تعویض هیتر را مدنظر داشته باشید. همچنین ممکن است خرابی از برد دستگاه باشد.

ارور c1 یخچال فریزر هیملیا به خرابی کمپرسور آن اشاره دارد. لذا سریعا دستگاه را از برق بکشید و سپس با تعمیرگاه تخصصی تعمیر یخچال هیمالیا تماس حاصل فرمایید.

دمای دستگاه مناسب نبوده و دلیل بروز خطاست.

سیستم روشنایی یخچال ایراد دارد.

کد خطا یا ارور یخچال فریزر هیمالیا مدل رویال 666

اشکال از سیستم یخ ساز یخچال است. سیم های ارتباطی را چک کنید. ممکن است خرابی از برد دستگاه باشد.

این خطا به سنسور اوپراتور مربوط می شود. مقاومت سنسور اوپراتور را اندازه بگیرید. خرابی سنسور اوپراتور، مدار برد الکترونیک، المنت و ترموفیوز می توانند دلایل احتمالی بروز ارور باشند.

این پیغام خطا به مشکل سنسور محیطی دلالت دارد. خرابی سنسور محیط می تواند دلیل احتمالی بروز خطا باشد. مقدار مقاومت آن را چک کنید. ممکن است به دلیل خرابی ترموفیوز یا مدار برد الکترونیک دستگاه نیز باشد.

این ارور به دلایلی چون ناهنجاری در سنسور یخ ساز، خرابی سنسور و یا اتصال کوتاه، ممکن است روی دهد. تعویض سنسور به احتمال قوی مشکل را برطرف خواهد نمود.

کد خطا یا ارور یخچال فریزر هیمالیا مدل آاگ

خطای سنسور دمای فریزر در داخل کابین کمپرسور است. در این حالت، کمپرسور به مدت 20 دقیقه روشن و سپس برای 20 دقیقه خاموش می شود. توصیه می شود دستگاه را از پریز برق جدا کرده و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.

سنسور اوپراتور فریزر در این حالت مشکل دارد. خرابی و یا قطعی سنسور اوپراتور فریزر ممکن است دلیل خطا باشند. سنسور اوپراتور را به دقت بررسی کنید. همچنین مدار برد کنترل دستگاه نیز به بررسی احتیاج دارد.

سنسور اوپراتور اشکال دارد. مقدار مقاومت سنسور اوپراتور چک شود. در صورت نیاز، تعویض سنسور اوپراتور و یا تعویض یا تعمیر مدار برد الکترونیک دستگاه را انجام دهید.

این ارور حاکی از ایراد سنسور اوپراتور یخچال است. خرابی سنسور اوپراتور یخچال، ایراد سیم های ارتباطی، خرابی مدار برد دستگاه و… می توانند عامل بروز این کد خطا باشند.

به کمبود سرما اشاره دارد.

کد خطا یا ارور یخچال فریزر هیمالیا مدل کمبی 530

خطای سنسور دمای فریزر. کمپرسور 20 دقیقه روشن و 20 دقیقه خاموش است.  مقاومت سنسور و دمای فریزر را چک کنید.

این خطا زمانی ظاهر می شود که سنسور اوپراتور فریزر دارای ایراد باشد. خرابی و یا قطعی سنسور اوپراتور فریزر و همچنین خرابی مدار برد کنترلی دستگاه می توانند دلیل بروز خطا باشند.

ارور به خطای سنسور دمای یخچال اشاره می کند. سنسور در این حالت، 20 دقیقه روشن و 20 دقیقه خاموش کار خواهد نمود. باید مقاومت سنسور را بررسی نمود و در صورت تشخیص تعویض کرد.

سنسور اوپراتور یخچال در این مواقع ایراد دارد. سنسور اوپراتور یخچال به کلی خراب شده و یا اشکال از سیم های ارتباطی است. ممکن است خرابی در مدار برد دستگاه باشد. دستگاه را از برق جدا کنید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.

به معنای کمبود سرمایش می باشد.

این ارور به قطع بودن کابل فن یخچال و یا نچرخیدن صحیح فن اشاره می کند.

برد الکترونیکی یخچال هیمالیا

همانطور که می دانید برد الکترونیکی در هر یخچالی حکم مغز را دارد. تمام دستورات از برد الکترونیکی به یخچال ارسال می شود و یخچال آن دستورات را اجرا می کند.

زمانی که برای برد الکترونیکی مشکلی پیش آید تاثیر مستقیمی در کارکرد صحیح یخچال خواهد داشت.

تعمیر یا تعویض برد الکترونیکی یخچال هیمالیا

دوستان عزیز تعمیر برد یخچال هیمالیا دارای هزینه کمتری نسبت به تعویض کلی برد می باشد.

همچنین اگر مشکل ساده باشد هیچ نیازی به تعویض برد نیست و خیلی راحت قابل تعمیر می باشد.

تعویض برد الکترونیکی یخچال هیمالیا در صورتی توصیه می شود که برد الکترونیکی قدیمی به شدت معیوب شده باشد و یا قابل تعمیر نباشد.

مشکلات متداول تعمیرات یخچال هیمالیا

بیشترین مشکل متداولی که مشتریان مجموعه ما در ارتباط با نمایندگی تعمیر یخچال فریزر هیمالیا با آن مواجه شده اند عدم داشتن سرما و برودت در این محصول میباشد ، همچنین عوامل دیگر همچون :

 • یخچال هیمالیا صدای زیاد میدهد.
 • یخچال هیمالیا یکسره کار میکند.
 • لاستیک دور درب یخچال هیمالیا خراب شده است.
 • موتور یخچال هیمالیا داغ کرده است.
 • فریزر هیمالیا منجمد نمیکند.
 • یخچال هیمالیا برفک میزند.
 • فن یخچال هیمالیا کار نمیکند.
 • یخچال هیمالیا روشن نمیشود.
 • موتور یخچال هیمالیا کار نمیکند.
 • صفحه دیجیتالی یخچال هیمالیا خراب شده است.
 • برد الکترونیکی یخچال هیمالیا خراب شده است.
 • سنسور یخچال هیمالیا عمل نمیکند.

کمپرسور یخچال هیمالیا

کمپرسور یخچال هیمالیا از دو بخش الکتریکی و مکانیکی تشکیل گردیده است که هر دو قسمت درون پوسته ای فولادی قرار دارند.

قسمت الکتریکی در اغلب یخچالهای هیمالیا یک الکتروموتور از نوع آسنکرون میباشد. که وظیفه به حرکت در آوردن قسمت مکانیکی را به عهده دارد.

قسمت مکانیکی در کمپرسورهای یخچال هیمالیا شامل سیلندریست که پیستون آن توسط هسته موتور الکتریکی به حرکت در می آید.

اواپراتور یخچال هیمالیا

کمپرسور وظیفه گردش گاز فریون را درون کانالهای اواپراتور بر عهده دارد. که در نتیجه گردش گاز در کانالها و به خاطر خاصیت گاز فریون باعث خنک شدن اواپراتور و در نتیجه خنک شدن یخچال میشود.

کندانسور یخچال هیمالیا

وقتی کمپرسور شروع به کار میکند. بعد از چند دقیقه گرم میشود. که وظیفه کندانسور خنک کردن گاز خارج شده از کمپرسور میباشد. در نتیجه این کار دمای کمپرسور نیز کاهش میابد.

لوله مویی یخچال هیمالیا

لوله مویی اصلی ترین وظیفه را در سیکل تبرید دارد که موجب افت فشار مبرد در سیکل تبرید میشود. که باعث میشود فریون به نقطه جوش برسد.

در مستر امداد برای تعمیر یخچال هیمالیا هنگام شارژگاز حتما لوله مویی تعویض میگردد .

شارژ گاز یخچال هیمالیا

در یخچالهای اولیه از گاز آمونیاک به عنوان گاز مبرد استفاده میشود ، اما به علت عوارض ناگوار آن در تماس با بدن انسان  ترکیب شدن حالت مرطوب آن با مس و آلومینیم  و نیز خاصیت انفجاری اش  رفته رفته گاز فریون به جای آن استفاده گشت.

در یخچالهای رایج امروز معمولا از فریون ۱۲ با ترکیب CCI2F2 استفاده میشود که گازی بی بو است و حتی در صورت ترکیب شدن با رطوبت موجب خوردگی فلزات نمی شود. همچنین فریون قابل اشتعال نیست .از معایب استفاده از فریون در یخچالها میتوان به حجم زیاد آنها در مقایسه با آمونیاک و تخریب لایه اوزون و ایجاد اثر گلخانه ای اشاره کرد .

با توجه به معایب تلاشهایی برای یافتن گازهای جایگزین فریون به عمل آمده که گاز جدیدی به نام R134 حاصل آن است . شارژگاز یخچال هیمالیا حتما باید طبق اصول و توسط تعمیرکار یخچال هیمالیا صورت گردد تا با نشتیابی و وکیوم دیگر نیازی به شارژگاز مجدد نباشد .

نمایندگی تعمیر یخچال فریزر هیمالیا در محل

در صورتی که یخچال فریزر هیمالیا شما دچار هر نوع خرابی باشد تعمیرکاران ما دستگاه شما را در منزل شما و به بهترین شکل تعمیر خواهند کرد. در خیلی از مراکز تعمیرات جهت تعمیراتی همچون شارژ گاز و یا تعویض کمپرسور یخچال فریزر هیمالیا را جهت تعمیر به تعمیرگاه حمل میکنند. که در حین حمل و نقل آسیب های جدی به دستگاه وارد می گردد. اما در مرکز تعمیرات یخچال هیمالیا  تمام تعمیرات از قبیل شارژ گاز یخچال هیمالیا  تعویض موتور یخچال فریزر هیمالیا ، تعویض فن یخچال هیمالیا ، تعویض المنت یخچال هیمالیا ، تعویض سنسور یخچال هیمالیا ، تعویض برد یخچال هیمالیا و سایر تعمیرات مرتبط با یخچال فریزر هیمالیا در منزل مشتری انجام میگردد.

 

نمایندگی تعمیر یخچال هیمالیا در مشهد

بعضی از خدمات ما در تعمیرگاه مرکزی لباسشویی هیمالیا

 • نصب و راه اندازی ماشین لباسشویی.
 • تعویض بلبرینگ ماشین لباسشویی.
 • تعویض پمپ تخلیه ماشیین لباسشویی.
 • تعویض میکروسوییچ درب ماشین لباسشویی.
 • تعمیر برد و تایمر ماشین لباسشویی.
 • تعمیر و تعویض موتور ماشین لباسشویی.
 • رفع بوی بد ماشین لباسشویی.
 • رفع آبریزی ماشین لباسشویی.
 • تعویض لاستیک دور درب ماشین لباسشویی.

نمایندگی تعمیر یخچال هیمالیا در مشهد

بعضی از خدمات ما در تعمیرگاه مرکزی یخچال هیمالیا در مشهد

 • نصب و راه اندازی یخچال فریزر.
 • تعویض فیلتر تصفیه آب ساید.
 • تعویض موتور یخچال فریزر.
 • تعمیر برد الکترونیکی یخچال و ساید.
 • رفع بوی بد یخچال فریزر.
 • رفع آبریزی یخچال و ساید.
 • تعویض لاستیک دور درب یخچال و غیره…
 

 

درباره شرکت هیمالیا

هیمالیا یک شرکت تولید کننده انواع یخچال فریزر  یخچال های صنعتی و یخچال ساید بای ساید می باشد شرکت هیمالیا در دهه 50 با ورود به این صنعت و تولید اولین یخچال فریزر فعالیت خود را آغاز کرد.

شرکت هیمالیا در دهه 1350  به عرصه تولید لوازم خانگی یعنی تولید یخچال و فریزر وارد شد.

پس از سال ها فعالیت و کسب تجربه در زمینه تولید یخچال فریزر در دهه 60 مدیران و طراحان این شرکت اقدام به طراحی و تولید یخچال های صنعتی و تولید فریزرهای صندوقی خانگی نیز کردند.

دهه 70 نمایندگی هیمالیا فعالیت های خود را گسترش داد. و در جهت تولید یخچال و فریزرهای ایستاده خانگی کسب استانداردهای ملی ایران ایجاد و تجهیز آزمایشگاههای مدرن درجهت بالا بردن کیفیت توسعه و تجهیز فضای تولید ایجاد زیر ساختهای لازم جذب افراد متخصص در عرصه تولید یخچال و فریزر و ایجاد بسترهای لازم در زمینه توسعه خدمات پس از فروش اقدام نمود.

خدمات  تعمیرات یخچال هیمالیا در مشهد

تلاش شبانه روزی تمام کارمندان و تکنسین های مجموعه پارس تکنیک تعمیر یخچال هیمالیا ارائه خدمات سریع و با کیفیت است. تنها یک ساعت پس از تماس شما با یکی از شماره های مندرج در پایین صفحه  تعمیرکار یخچال هیمالیا جهت ارزیابی مشکل به محل شما اعزام می­شود. تمام جزییات هزینه ها به صورت شفاف در اختیار شما قرار می­گیرد تنها کافی است یکبار با ما تماس بگیرید تا  لذت یک تعمیر ارزان و سریع را تجربه کنید.

فیسبوکتویتراینستاگرامیوتیوبپینترست